مشاوره تلفنی پاسارگاد24

پاسخ ممکن است شما را شگفت زده کند !...

همه ما بخوبی می‌دانیم ، که بیمه عمر در محافظت مالی و همچنین امنیت رفاه همسر و فرزندان در صورت وقوع اتفاقی ناگوار برای شخص بیمه شده بسیار عالی است . اما در اینجا یک سوال کلیدی وجود دارد :
اگر همسر یا فرزند نداشته باشید ، آیا بیمه عمر همچنان برای شما است ؟ 

پاسخ این سوال ، می تواند یک  بله بسیار بزرگ باشد. حقیقت این است که مزایای بیمه عمر بیش از آن چیزی است که بسیاری از مردم تصور می کنند ، حتی برای افراد مجرد ، کودکان و والدینی که در خانه می مانند هم می تواند بسیار مفید و البته ضروری باشد .

در ادامه به برخی از سوالاتی خواهیم پرداخت که ممکن است ذهن شما را هم مشغول کرده باشد ...

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

آیا افراد مجرد به بیمه عمر نیاز دارند ؟

حتی اگر افراد مجرد ، کسی را از نظر مالی تحت سرپرستی خود نداشته باشند ( منظور : همسر و فرزند ) ، همچنان مجردها از داشتن یک بیمه نامه معتبر و مطمئن ( نظیر بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد ) سود می برند .
یقینا سود خواهند برد ... !

بیمه عمر پس از فوت شخص بیمه شده ، وجوه معاف از مالیات را ارائه می کند که می تواند هزینه های پایان عمر از جمله خدمات خاکسپاری را پوشش دهد .
بیمه نامه عمر و تامین آتیه ، می تواند هزینه های مراقبت های پایان عمر ( هطینه های نگهداری سالمندان ) را پوشش دهد.
می توانیم به این موارد ، هزینه های صورت حساب های پزشکی و همچنین غرامت از کار افتادگی فرد بیمه شده در صورت وقوع حادثه را هم اضافه کنیم . که همگی اینها از جمله مزایای یک بیمه نامه عمر است ...!
اما همچنان مزایای بالقوه ی دیگری نیز وجود دارد که ( یک شخص مجرد بیمه شده ) می تواند در طول زندگی خود از آنها بهره مند شود ، در ادامه به 2 مورد بسیار مهم و کاربردی از این مزایا ، اشاره خواهیم کرد :

  • 1 - یک منبع مالی بالقوه برای مسائل بهداشتی :

بسیاری از بیمه نامه های عمر ، شامل " پوشش های زندگی " هستند که می توانند تمام یا بخشی از هزینه های لازمه را در شرایط مشخصی مانند بیماری لاعلاج ، حبس در منزل ، یا شرایط مزمن ناتوان کننده به موقع پرداخت کنند. این هزینه ها به طور کلی برای شخص بیمه شده معاف از مالیات است و می تواند به پرداخت هزینه های درمان های پزشکی ، کمک مراقبت های بهداشتی در منزل ، یا هر آنچه که شخص در بیمه نامه خود انتخاب کرده کمک کند .

  • 2 - پول نقد برای مواقع اضطراری و موارد دیگر.

در برخی از انواع بیمه عمر ( مانند بیمه عمر پاسارگاد ) ، سپرده بیمه گذاران تحت عنوان صندوق ریاضی ، در طول زمان شامل سود روزشمار بانکی ، و همچنین سود مشارکت حاصل از سرمایه گذاری های شرکت بیمه می شود. رشد ارزش نقدی سپرده بیمه گذاران در شرکت های بیمه ای معمولاً بدون مالیات است و البته گاهی اوقات نیز بسته به نوع سیاست شرکت های بیمه ای ، این سود تضمین می شود . صندوق سپرده بیمه گذاران بعداً از طریق وام یا بازخرید بیمه نامه ، قابل دسترسی است و برای موارد اضطراری ، مکمل درآمد بازنشستگی یا برای هر هدف دیگری می تواند استفاده شود.

آیا والدین خانه نشین به بیمه عمر نیاز دارند ؟

حتی اگر حقوق بگیر دولت نباشند و یا کار و شغل مشخصی نداشته باشند هم ، از دست دادن والدینی که در خانه می مانند، فارغ از تاثیرات منفی روانی ، می تواند تأثیر مالی قابل توجهی بر خانواده داشته باشد . در واقع ، یک نظرسنجی اخیر از وبسایت Salary.com تخمین زده است :
والدینی که در خانه می مانند ، اکنون معادل 106 ساعت در هفته در نقش های مختلف از راننده ون گرفته تا معلم و پرستار کار می کنند .

بدون والدین بظاهر خانه نشین ، ما در اکثر مواقع نیاز به پرداخت هزینه های اضافی ، برای مراقبت از کودک ، خدمات نگهداری از خانه ، غذای راحت و غیره داریم ، و اینها هزینه هایی هستند که والدین خانه نشینمان برایمان صرفه جویی می کنند ، و در صورت نبود آنها ما ناگذیر باید این هزینه ها را تامین کنیم . این در حالی است هزینه های دفن یا هزینه های پزشکی که ممکن است شامل پروسه فوت والدین مان شود ، درنظر نگیریم .

آیا کودکان به بیمه عمر نیاز دارند ؟

به احتمال زیاد فرزندان ( یا نوه‌های شما ) از خانواده حمایت نمی‌کنند یا بخش عمده‌ای از کارهای خانه را انجام نمی ‌دهند. پس چرا آنها را بیمه کنیم ؟
زیرا آنها فرزندان شما هستند و شما به آینده آنها اهمیت می دهید . آنها برای همیشه کودک نخواهند بود و احتمالا بسیار زودتر از آنچه تصورش را می کنید ، به سنی میرسند که باید مستقل شوند و تشکیل خانواده دهند ...
ما در اینجا دو روش برای بیمه کردن کودک مطرح میکنیم که می‌تواند برای آنها در بزرگسالی بسیار مفید باشد .

  • از فرصت بیمه پذیری کودکان استفاده کنید :

متاسفانه به دلیل شرایط پزشکی یا روانی ، محدودیت سنی ، مصرف الکل یا مواد مخدر ، سوابق جزایی خاص و یا سایر عوامل ، همه افراد در هر سنینی نمی توانند واجد شرایط بیمه عمر مقرون به صرفه باشند . اما در رابطه با کودکان خردسال ، بسیار کمتر احتمال دارد این نگرانی ها را داشته باشید ، بنابراین به طور کلی بسیار آسان تر و البته کم هزینه تر است که کودکانتان را تحت پوشش بیمه عمر قرار دهید ( با فرض اینکه مشکل سلامتی جدی نداشته باشند ) .

اگر کودکی در راه رسیدن به بزرگسالی دچار یک بیماری سلامتی شود ( مانند دیابت ، سرطان یا بیماری روانی )، بیمه نامه ای که در دوران کودکی به او هدیه داده اید ، می تواند تنها راه او برای داشتن یک بیمه ی مقرون به صرفه باشد .

صندوق پس انداز ایجاد کنید تا به فرزندان تان در بزرگسالی کمک کنید :

اگر تصمیم بگیرید که کودکتان را با یک بیمه عمرتحت پوشش قرار دهید که صندوق پس انداز ایجاد می کند ، این بیمه نامه ، نه تنها می تواند برای آنها پوشش فوت ( دریافت غرامت فوت بیمه شده ) فراهم کند ، بلکه در صورت ادامه حیات فرزندتان ، بودجه ای را نیز برای هزینه های آینده ش مانند تحصیل ، خرید خانه و موارد دیگر فراهم می کند. برخی از این بیمه های عمر را می‌توان به صورت یکجا با یک پرداخت ، یا در طی چند سال ( مثلاً 10 یا 20 سال ) ، بصورت ماهانه و یا سالانه پرداخت کرد .
در اینصورت خیالتان آسوده خواهد بود که حتی اگر در آینده شرایط برای فرزندتان از نظر مالی دشوار شود ، این بیمه نامه به قوت خود باقی خواهد ماند و احتمالا در بزرگسالی بسیار برایش مفید خواهد بود .

در نهایت ، آیا به بیمه عمر نیاز دارید ؟

همانطور که احتمالا میدانید ، اینکه چقدر به بیمه عمر نیاز دارید به عوامل زیادی بستگی دارد ، مانند میزان درآمد یا هزینه های اجاره یا رهن مسکن ، مانده وام مسکن ، سایر بدهی ها و هزینه های آموزشی احتمالی . اما اگر بعد از خواندن این مقاله ، نسبت به داشتن یک بیمه نامه معتبر علاقه مند شدید و می خواهید با یک متخصص در مورد اینکه آیا بیمه عمر برای وضعیت شما منطقی است یا خیر صحبت کنید ، همین امروز با ( مشاورین متخصص پاسارگاد 24 ) تماس بگیرید

شما همچنین می توانید ، از طریق همین وبسایت بصورت آنلاین نسبت به خرید بیمه عمر پاسارگاد ، اقدام کنید .

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

نظرات کومنتو

آرش صدوقی یک نظر برای فروش بیمه عمر به صرافی ها و طلافروشی ها ارسال کرد
حرفی هم که شما میزنی لطفا مستند بزن، از روی حسادت و غرض صحبت نکن، من خودم نماینده یه شرکت دیگه ام ولی اگر اطلاعات و تجربه امروزم رو داشتم حتما میومدم سراغ پاسارگاد
آرش صدوقی یک نظر برای فروش بیمه عمر به صرافی ها و طلافروشی ها ارسال کرد
شرکتی با پشتوانه های عالی و منحصر بفرد برترین بیمه خصوصیه به نظرم من دوستانی که میخوان کار کنن بدونن که کاری بسیار آموزشیه
Mohammad یک نظر برای اعطای نمایندگی ارسال کرد
باعرض سلام و درود خدمت شما سروران گرامی کسی که واسه نمایندگی بیمه اقدام کند چه بیمه های بغیراز عمرواتیه رو می‌تونه انجام بده؟
مهناز سليماني یک نظر برای انواع بیمه مستمری ارسال کرد
سلام مطالب كامل و آموزنده بود سوال خاص نبود خيلي ممنون از زحمات شما بزرگواران
مصطفی حسینی یک نظر برای انواع بیمه مستمری ارسال کرد
سلام و خسته نباشید خدمت استاد نوری عزیز و بزرگوار ضمن عرض خدا قوت خدمت حضرتعالی مطالب کاملا جا افتاده بود سوالی نیست ممنونم از زحماتی ک میکشید
علی حسینی یک نظر برای انواع بیمه مستمری ارسال کرد
سلام بیمه مستمری بصورت یکجا به چه صورت است مستمری از کی تعلق می گیرد
سمیه صدفی یک نظر برای انواع بیمه مستمری ارسال کرد
مطلب بسیار مفید و کامل بود ممنون از انتشار این مقاله
علی یک نظر برای فروش بیمه عمر به صرافی ها و طلافروشی ها ارسال کرد
ازهربیمه خرید کنید از بیمه ی پاسارگاد هیچی نخرید که همش کلکه?
خنجرخانی یک نظر برای اعطای نمایندگی ارسال کرد
باسلام وقت بخیر خواستم بدونم زمانی که 2نفر از آزمون و مصاحبه قبول شدن میتوانند مشترک دفتر نمایندگی افتتاح کنند
عالی بود. ممنون از نکات کلیدی و کاربردی ای که بیان کردید?
محمد نمازی یک نظر برای درباره ما ارسال کرد
درود بر شما
مینا یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
خدماتی که ارائه میدین عالیه خسته نباشید واقعا
Amir یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
مطالب خیلی بروز و قابل توجه ان
امین یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
مشاوره ای که دادید خیلی مفید بود ممنون
ممنونم از محتوای بسیار خوب سایت پاسارگاد 24

افراد آنلاین

ما 133 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد