مشاوره تلفنی پاسارگاد24

نکات کاربردی در فروش بیمه های عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه پاسارگاد

با سلام خدمت تمامی  همکاران عزیز در صنعت بیمه

من شیدا آذربهرام از نمایندگان شرکت بیمه پاسارگاد با سابقه ی ۵ سال در فروش تخصصی  بیمه های زندگی هستم و در نظر دارم از طریق وبسایت پاسارگاد ۲۴ تجربیات عملی خود در فروش این بیمه نامه ها را در اختیار نمایندگان عزیز صنعت بیمه قرار دهم.

استفاده از تکنیک مکث کردن در فروش بیمه های زندگی

اولین و مهم ترین نکته در کار ما صبور بودن است شما باید بدانید که فروش بیمه های عمر و سرمایه گذاری کاری نیست که با یک قرار چند دقیقه ای انجام شود. و اگر هم احیانا اینگونه فروشی داشتید بدانید که عمر این بیمه نامه بسیار کوتاه است. چون محصول بیمه ی عمر بلند مدت است ، بیمه شده ی شما باید آنقدر اعتماد و اطمینان داشته باشد که در بازه ی زمانی بلند مدت خود را موظف به پرداخت حق بیمه کند ، پس در مشاوره و فروش بیمه های زندگی و عمر صبور باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

تکنیک مکث کردن در فروش بیمه عمر

مثالی عینی از کاربرد مکث کردن در زندگی :

متن زیر را با دقت بخوانید:

فیلم سینمایی ماین mineداستان سربازی است که در حین بازگشت از ماموریت در بیابان برهوت یکی از پاهایش روی مین می رود و متوجه می شود که اگر پای خود را از روی مین بر ندارد اتفاقی نخواهد افتاد و به دلایلی خودش قادر به خنثی کردن مین نیست.

بنابراین مجبور می شود چندین روز در انتظار نیروهای کمکی باشد .

خستگی و گرمای بیش از حد او را ضعیف کرده در حالی که بسیار ضعیف شده و در حالت نیمه هوشیاری خاطرات گذشته‌اش را مرور می‌کند .در طی این مرور گذشته بیننده متوجه می شود که این سرباز قبلاً بارها و بارها روی مین های زندگی رفته و آنها را منهدم کرده است... حین رابطه عاطفی با همسر و دعوا و نزاع با دوستان ....

اولین مین را به خاطر می‌آورد، اونی که پدرش کاشته بود... پدری بی مسئولیت و خشن با رفتارهای آزاردهنده…

در طول این اتفاقات و حوادث هر زمان پایش روی مین رفته ،بلافاصله انفجار و نابودی رخ داده اما حالا در این بیابان  مین او را وادار به سکون و مکث کرده است .

بعد از چند روز انتظار نیروهای کمکی به او رسیده و نجاتش می‌دهند،

مین در بیابان همان استعاره از  مین‌های زندگی است، مین های شغلی ، خانوادگی، اجتماعی،….

مکث در بیابان به او می آموزد که اگر فوراً و با عجله به حوادث واکنش نشان نمیداد احتمالا زندگی بهتری داشت.

فیلم به ما می آموزد که این مکث آگاهانه چیزی است که همه ما در این زندگی شتاب زده امروزه به شدت به آن نیازمندیم.

واکنش های سریع قطعاً با اشتباهاتی همراه است و گاهی ما را از مسیر اصلی خارج می‌کند حتی گاهی مایوس و ناامید شویم اما این ها مشکل اصلی نیست زیرا برای همه مردم اتفاق می افتد.

مکث و صبور بودن در شرایط نامساعد می تواند افقی جدید از انتخاب های جدید را بر روی هر فرد بگشاید.

کاربرد تکنیک مکث کردن

کاربرد تکنیک مکث کردن برای فروشندگان بیمه 

مشاوران و نمایندگان بیمه های عمر وتامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد  در هنگام مشاوره انواع بیمه ها باید به بیمه گذاران فرصت انتخاب های گوناگون را بدهند و از آنجا که بیمه های عمر و سرمایه گذاری طولانی مدت است ،قطعاً در مشاوره باید نتایج درازمدت مد نظر قرار گیرد . در علم تاثیر کلام می گویند هر فرد ،مشخصاً نماینده و مشاوران به خصوص مشاوران بیمه های زندگی اگر بگویند کاری سخت است سخت می شود و برعکس. نمایندگان بیمه باید کلمات قوی بر زبان جاری کنند تا نتایج قوی دریافت کنند، بنابراین بهتر است  مشاوران و نمایندگان بیمه های زندگی با بالا بردن مهارت های زندگی و کلامی به خود و جامعه خود کمک کنند تا اقشار مختلف بتوانند با شرایط مالی و اجتماعی خود از این فرصت به درستی استفاده کنند. بنابراین آنالیز مشتری مهارت مهم دیگری است که بعداً مطالبی در این زمینه ارائه می شود .

نتیجه گیری:

نمایندگان و مشاوران در هر رشته‌ای به خصوص نمایندگان بیمه زندگی هرگز تسلیم نشوند اگر هم اکنون تا جایی که هستید پیش رفته‌اید باز هم می توانید جلوتر بروید مهمترین باور این است که تا وقتی زنده ایم برای هیچ چیزی دیر نیست.

سازمان بهداشت جهانی مهارت های ده گانه را معرفی کرده است که هر کس باید این توانایی ها را برای داشتن زندگی فردی و اجتماعی موفق کسب کند در مقالات آتی مطالبی در این خصوص ارائه می شود موفق باشید.

شیدا آذر بهرام نماینده ی شرکت بیمه پاسارگاد

 

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

افراد آنلاین

ما 156 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد