مشاوره تلفنی پاسارگاد24

امروزه نقش بیمه های اتومبیل در زندگی روزمره ی ما به خوبی آشکار هست. هر روزه با تعداد زیادی از تصادفات جاده ای و شهری رو به رو هستیم که  منجر به صدمات جانی و خسارات مالی میشوند. با توجه به قیمت روز افزون خودرو در کشور ما به خصوص خودرو های گران قیمت ایرانی و خارجی عقل سلیم حکم میکند که خودرو حتما تحت پوشش بیمه نامه ی بدنه قرار گیرد. شرکت بیمه ی پاسارگاد همواره ثابت کرده است که در زمینه ی بیمه گری در کشور به خوبی عمل کرده است و ارائه خدمات بیمه بدنه به مشتریان عزیز هم مستثنی از این اصل نیست . بیمه ی بدنه اتومبیل در شرکت بیمه ی پاسارگاد مشتمل بر پوشش های اصلی و پوشش های اضافی است.

 

 

 

 

پوشش های اصلی بیمه نامه ی بدنه اتومبیل در شرکت بیمه پاسارگاد چیست؟

آتش سوزی، سرقت کلی و حادثه جزو پوشش های اصلی بیمه نامه بدنه است. توجه داشته باشید که با داشتن بیمه نامه ثالث فقط در صورتی که مقصر حادثه نباشید میتوانید از روی بیمه نامه ی ثالث شخصی که مقصر حادثه ی تصادف بوده خسارت بگیرید و اگر خسارت وارده به خودرو شما مازاد بر تعهدات مالی بیمه نامه ی ثالث وی باشد باید از بیمه نامه ی بدنه خود جبران خسارت کنید. پس توجه داشته باشید داشتن بیمه نامه ی بدنه در هر صورت برای خودروی شما لازم است. اگر مقصر حادثه باشید بیمه نامه ی ثالث شما چیزی از خسارت وارد بر خودروی شما را جبران نمیکند و در اینجا باید به سراغ بیمه نامه ی بدنه ی خود بروید و خیالتان از بابت پرداخت خسارت راحت باشد.

پوشش های تکمیلی بیمه نامه ی بدنه اتومبیل در شرکت بیمه پاسارگاد چیست؟

تمامی پوشش های ذکر شده در ذیل مربوط به پوشش های تکمیلی بیمه نامه بدنه اتومبیل شرکت بیمه پاسارگاد است که با مشاوره ی صحیح نماینده فروش و درخواست بیمه گذار قابلیت فعال شدن در بیمه نامه را دارند.

سيل، زلزله، آتشفشان، تگرگ، طوفان و بهمن

پاشیدگی رنگ، مواد اسیدی و مواد شیمیایی

شکست شیشه بدون برخورد اشیا

سرقت لوازم و قطعات

نوسان قیمت خودرو

تعدیل فرانشیز خسارت های کلی

هزینه ایاب و ذهاب در زمان تعمیر خودرو

ترانزیت

در زمان خرید بیمه نامه ی بدنه خودرو از چه تخفیفاتی می توانیم بهره مند شویم؟

با تمهیدات اندیشیده شده در شرکت بیمه پاسارگاد و جهت رفاه حال مشتریان برای خرید بیمه نامه ی بدنه تخفیفات بسیار خوبی در نظر گرفته شده است که تا 70 درصد امکان بهره مندی از تخفیفات لحاظ گردیده است.

1-تخفیف پرداخت نقدی حق بیمه 10 درصد.

2-تخفبف سال ساخت خودرو(شمسی-میلادی) از 10 تا 50 درصد

3-تخفیف دارندگان سپرده بانکی در بانک پاسارگاد و سهامداران از 15 تا 50 درصد

4-تخفیف دارندگان بیمه نامه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد از 10 تا 50 درصد

5-تخفیف دارندگان خودروهای صفر کیلومتر 20 درصد

6-تخفیف برای بیمه شدگان گروهی از 15 تا 30 درصد

7-تخفیف ویژه از 10 تا 30 درصد ( این مورد در اختیار نمایندگی و شعبات قرار دارد و بنا بر صلاحدید نماینده فروش و موافقت شرکت بیمه پاسارگاد قابل فعال شدن است)

8- تخفیف عدم خسارت بابت بیمه بدنه سال قبل (سال های قبل) از 20 تا 50 درصد

9-تخفیف های مناسبتی در اعیاد یا مناسبت های خاص که توسط شرکت بیمه پاسارگاد  اعلام خواهد شد.

 

چگونه بیمه نامه ی بدنه اتومبیل  شرکت بیمه پاسارگاد را خریداری کنیم؟

حال که بیمه نامه ی بدنه و پوشش های اصلی و تکمیلی آن را به خوبی شناختیم و از تخفیفات لحاظ شده هم با خبر شدیم نوبت آن است که بدانیم قدم اول برای خرید این بیمه نامه چیست؟ شما عزیزان میتوانید با تماس با ما و دریافت استعلام حق بیمه در اسرع وقت این پوشش بیمه ای را برای خودروی خود فعال نمایید. تنها لازم است که ارزش ریالی روز خودرو خود را به ما اعلام کنید و علاوه بر آن اگر تجهیزاتی خارج از تجهیزات فابریک کارخانه ای، مثل ضبط و باند و سیستم صوتی یا رینگ و لاستیک خاص و از این قبیل موارد، در اتومبیل شما نصب شده است، نام آن را همراه با قیمت به ما اعلام نمایید. بعد از استعلام قیمت نوبت به مرحله ی عکس برداری از خودروی شما میرسد که توسط کارشناسان گروه ما انجام خواهد شد و در کمتر از چند ساعت شما عضوی از خانواده ی بزرگ دارندگان بیمه نامه ی بدنه شرکت بیمه پاسارگاد خواهید شد. همچنین به پاس تشکر و قدرانی از شما عزیزان به رسم مشتری مداری، بیمه ی آتش سوزی برای منزل مسکونی هم به شما هدیه خواهیم داد.

بیمه بدنه چه شرایطی برای پرداخت خسارت تصادفات دارد؟ 

خدمات پرداخت خسارت به بیمه‌گذار متناسب با پوشش‌هایی است که او در زمان خرید بیمه‌نامه انتخاب می‌کند. اگر راننده در جریان حادثه مقصر نباشد، درگام اول می‌تواند از بیمه شخص ثالث مقصر حادثه برای جبران غرامت خود استفاده نماید؛ در گام بعدی، اگر این بیمه تمامی خسارت او را تقبل نکند، او می‌تواند بقیه خسارت را از محل بیمه بدنه خود دریافت کند. یعنی به بیان دیگر، نیازی نیست او برای مازاد خسارت دست به جیب مبارک ببرد همچنین در صورت مقصر بودن هم میتواند برای دریافت خسارت از بیمه نامه ی بدنه خود استفاده نماید. از آنجا که همیشه می‌گویند:” جنگ اول به از صلح آخر” ، مطلع باشید که بیمه بدنه کل مبلغ خسارت را پرداخت نمی‌کند و مقداری از خسارت به صورت درصدی یا مبلغ ریالی با عنوان فرانشیز به عهده بیمه‌گزار است. هر پوشش بیمه بدنه، فرانشیز خاص خود را دارد.این میزان فرانشیز در بین شرکت‌های مختلف بیمه‌ای نیز متفاوت است. در شرکت بیمه پاسارگاد فرانشیز خسارت از 5 تا 20 درصد برای پوشش های تکمیلی متفاوت خواهد بود

تاکنون با کلیات باید‌ها و نباید‌های خسارات و پوشش‌های بیمه بدنه آشنا شدیم. حال اگر نوع خسارت حادث شده ی وسیله نقلیه در قرارداد بیمه بدنه تحت پوشش باشد، با آگاهی از شرایط و فرانشیز بدنه، چه مدارکی برای دریافت خسارت بیمه بدنه لازم است؟ مهلت بیمه‌گزار برای اعلام خسارت به شرکت بیمه چند روز است؟

زمان اعلام خسارت برای استفاده از پوشش‌های بیمه‌نامه بدنه چقدر است؟

آرامش برای هر شرایط بحرانی ضروری است. توصیه می‌کنیم که در هنگام خسارت وسیله نقلیه، خونسردی خود را حفظ نمایید. سپس برای اعلام خسارت به شرکت بیمه و برخورداری از پوشش‌های بیمه بدنه، پنج روز کاری مهلت دارید که در این بازه زمانی میتوانید به مراکز پرداخت خسارت مراجعه کنید همچنین  در شرکت بیمه پاسارگاد جهت رفاه حال بیمه گذاران در شهر های بزرگ کارشناسان خسارت سیار وجود دارند که در زمان تصادف میتوانید با انها تماس بگیرید تا به محل تصادف بیایند و ارزیابی خسارت را انجام دهند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت بیمه بدنه چیست؟

هر فرایند اداری مخصوصا مالی نظیر دریافت خسارت از شرکت بیمه، نیازمند ارائه مدارک خاصی است. فرایند استفاده از پوشش‌های بیمه بدنه در هنگام خسارت نیز از این قاعده مستثنی نیست. شرکت‌های بیمه معمولا چک لیست مدارک پرداخت خسارت بیمه بدنه را شامل موارد زیر می‌دانند:

اصل و کپی بیمه‌نامه بدنه و همه الحاقیه‌ها

اصل و کپی گواهینامه راننده‌ای که در جریان تصادف مقصر شناخته شده باشد

اصل و کپی بیمه شخص ثالث

اصل و کپی اسناد مالکیت خودرو

اصل و کپی کارت مشخصات و شناسنامه مالکیت وسیله نقلیه

گزارش مقامات انتظامی در صورت نیاز

اصل و کپی کارت ملی راننده مقصر و بیمه‌گذار

مراحل دریافت خسارت بیمه بدنه چه گام‌هایی دارد؟

بعد از تهیه مدارک و گزارش‌ها، بهتر است درباره نحوه دریافت خسارت بیمه بدنه نیز ، مراحل زیر را به یاد داشته باشیم تا فرایند رسیدگی به دعوی سریع‌تر صورت گیرد:

اعلام حادثه به پلیس راهنمایی و رانندگی برای تعیین مقصر حادثه و دریافت کروکی

مراجعه حضوری به مراکز پرداخت خسارت حداکثر تا ۵ روز اداری بعد از وقوع حادثه (هریک از اشخاص بیمه‌گذار، مالک یا نماینده قانونی) می‌توانند به واحد اعلام خسارت بیمه وسیله نقلیه مراجعه کنند.

مراجعه زیان دیده به شرکت بیمه برای تشکیل پرونده

انتقال خودرو به تعمیرگاه مجاز یا پارکینگ شرکت بیمه

بازدید خودرو توسط کارشناس شرکت بیمه و ارزیابی خسارت

بازسازی و تعمیر کامل خودرو و رفع مشکل آن

بازدید سلامت خودرو توسط کارشناس بیمه و دریافت الحاقی ثبات سرمایه

دریافت چک خسارت از شرکت بیمه در وجه مالک یا وکیل قانونی بیمه‌گزار برای مراجعه به بانک

و اما سخن آخر

در این مطلب سعی بر آن داشتیم تا اطلاعات کاملی از شرایط بیمه بدنه خودرو در شرکت بیمه پاسارگاد به شما ارائه کنیم همچنین میتوانید در همین صفحه مقالات منتشر شده در ارتباط با نکات خاص تر این بیمه نامه را مطالعه کنید و با اطلاعات کامل و خیال راحت به خرید این بیمه نامه اقدام نمایید. کارشناسان با تجربه گروه 8601 بیمه پاسارگاد در تمامی مراحل از صدور گرفته تا پرداخت خسارت در کنار شما خواهند بود تا آسوده خاطر باشید.

آرامش شما هدف ماست. شرکت بیمه پاسارگاد

فرانک زارع مدیر توسعه و آموزش شرکت بیمه پاسارگاد

آبان 1400

 

 

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

محتوای مشابه

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

افراد آنلاین

ما 447 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد