مشاوره تلفنی پاسارگاد24

بیمه زندگی لازمه ی زندگی - قسمت سوم (میانسالان)

در سومین و آخرین قسمت از سلسله مقالات مربوط به مزیت های بیمه زندگی برای سنین مختلف، امروز به بیان ویژگی ها و مزیت های بیمه عمر و بازنشستگی شرکت بیمه پاسارگاد برای گروه سنی میانسالان خواهیم پرداخت و نکات مهم و تاثیرگذار برای هر چه بهتر شدن کیفیت بازنشستگی این قشر سنی را بیان خواهیم نمود.


تقسیم بندی این رده سنی چگونه است؟

در محتوای قبل تا سن 50 سال را در رده ی بزرگسالان قرار دادیم پس برای گروه سنی میانسالان محدوده سنی ما از 51 تا 65 سال خواهد بود.

لازم به ذکر است افراد فقط تا سن 65 سالگی میتوانند نسبت به خرید بیمه نامه زندگی در شرکت بیمه پاسارگاد اقدام کنند و محدوده سنی تحت پوشش برای آنها تا سن 80 سالگی خواهد بود.

پس یک فرد 51 ساله نهایتا تا 29 سال و یک شخص 65 ساله نهایتا تا 15 سال میتوانند قرار داد بیمه زندگی داشته باشند ، یا به صورت قراردادهای عمر و تامین آتیه (پرداخت یکجای صندوق مالی) و یا به صورت قرارداد مستمری.

در قرارداد مستمری انتخاب زمان دو دوره ی تشکیل سرمایه و دریافت مستمری به دلخواه مشتری خواهد بود و میتوانند نهایتا تا 80 سالگی از مزایای مالی و پوششی بیمه نامه خود استفاده نمایند.

پوشش های بیمه ای فعال بر روی بیمه نامه زندگی گروه سنی میانسال کدامست؟

در بیمه نامه ی این گروه سنی پوشش فوت به هر علت ( هم طرح مستمری هم طرح عمر و تامین آتیه) تا پایان قرارداد پا برجا خواهد بود و با توجه به بالا بودن سن و توجه ویژه به موضوع سرمایه فوت و پوشش های درمانی در این قشر پیشنهاد میکنم اگر از نظر سلامتی در وضعیت مناسبی قرار دارید قبل از خرید بیمه نامه از مشاور خود تقاضای فعال کردن پک آزمایشی کنید و با انجام آزمایش های چهار و یا شش مرحله ای و اثبات سلامت خود به شرکت از سقف سرمایه فوت مشخص شده استفاده کنید و بیمه نامه ی خود را از نظر پوشش درمانی قوی کنید .

البته عدد پرداختی شما هم در این موضوع حائز اهمیت است و مشاورین شما در زمان امضای قرارداد اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار خواهند داد.

پوشش فعال بعدی برای این قشر سنی آیتم حادثه (فوت,نقص عضو,هزینه پزشکی) خواهد بود که در قرارداد های عمر و تامین آتیه تا پایان مدت بیمه نامه و در قرارداد های مستمری فقط تا پایان دوره اول یا همان دوره تشکیل سرمایه فعال خواهد بود و در دوره دریافت مستمری پوشش حادثه در بیمه نامه فعال نیست.

پوشش های بیماری خاص و از کار افتادگی کامل و دائم فقط تا سن 60 سال بر روی بیمه نامه فعال است و دوره انتظار آن سه ماه خواهد بود.

برای پوشش آتش سوزی و پوشش تکمیل درمان جراحی و بستری محدودیت سنی وجود ندارد و تا پایان مدت بیمه نامه فعال است.

شایان ذکر است در قراردادهای مستمری و در دوره ی دوم یعنی دوره دریافت مستمری جز پوشش فوت به هر علت و پوشش درمان تکمیلی هیچ پوشش دیگری در هر گروه سنی، فعال نخواهد بود.


مناسب ترین حق بیمه برای گروه سنی میانسالان چقدر است؟

خب لازمست در این قسمت کمی با صراحت با هم سخن بگوییم چون با توجه بالا رفتن سن دیگر زمانی برای مسامحه و سهل انگاری نیست!

اگر تا این سن به هر دلیلی هنوز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و بازنشستگی قرار نگرفته اید که باید با تمام قوا به سوی خرید یک بیمه نامه زندگی با حق بیمه بالا بشتابید!

عدد پیشنهادی در اینجا هر چه بیشتر بهتر است!!! حتما از مزیت سپرده گذاری استفاده کنید چون بسیار به قوی کردن صندوق بیمه نامه ی شما کمک خواهد کرد.

همیشه به یک اصل کلی در مورد قوی تر شدن صندوق بیمه های زندگی توجه کنید:" برای پر سود شدن صندوق یا باید مدت قرارداد شما بالا باشد و از سنین پایین نسبت به خرید بیمه اقدام کنید که مشمول سود مرکب و تصاعدی شود و یا اگر طبق سن خود نمیتوانید زمان زیادی بیمه شوید حتما باید عدد پرداختی خود را بالا ببرید و با استفاده از امتیاز سپرده گذاری سال های از دست رفته را بخرید"

در این قسمت بر خلاف دو قسمت گذشته حرفی از عدد پرداختی نخواهم زد چون در این سن دیگر شما باید تعیین کنید مایل به بازنشستگی با چه کیفیتی هستید .

شخصی با عدد ماهی 5 میلیون مستمری هم راضیست و فرد دیگر ماهی 100 میلیون هم برایش کم خواهد بود!

پس دیگر نوبت شماست که با ما تماس بگیرید و با خیالی آسوده به استقبال دوران بازنشستگی بروید.


از تخفیفات خود برای خرید سایر رشته های بیمه ای هم استفاده کنید

یکی از امتیازاتی که شرکت بیمه پاسارگاد به دارندگان بیمه های عمر و تامین آتیه خود میدهد اعطا تخفیفات جذاب برای خرید سایر رشته های بیمه ای مانند بیمه بدنه، بیمه درمان مسافرتی، بیمه حوادث انفرادی و سایر رشته های بیمه ای است.

شما با توجه به اندوخته صندوق مالی خود در گروه های ویژه تخفیفی قرار خواهید گرفت و تا 70 درصد میتوانید از تخفیفات استفاده کنید.

نکته حائز اهمیت اینجاست که برای بیمه بدنه نه تنها برای خودروی تحت مالکیت خود میتوانید از تخفیفات استفاده کنید ، بلکه برای خودرو تحت مالکیت همسر یا فرزندان یا پدر و مادر خود هم میتوانید مشمول تخفیفات جذاب ما باشید.

شما با خرید یک بیمه زندگی با یک تیر چند نشان خواهید زد!

پس بیمه زندگی لازمه ی تمام زندگی شماست...موفق و پیروز باشید

فرانک زارع مدیر آموزش و نظارت شرکت بیمه پاسارگاد

ششم فروردین 1401

محتوای مشابه

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

افراد آنلاین

ما 229 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد