مشاوره تلفنی پاسارگاد24

با توجه به شرایط فعلی اقتصادی در ایران خرید بیمه عمر و مستمری و داشتن پس اندازی برای دوران بازنشستگی از ضروریات زندگی امروز به شمار میرود.

از یک طرف با توجه به رشد چشمگیر صنعت بیمه و شرکت های بیمه ی خصوصی که در فضایی رقابتی میکوشند تا با ارائه بهترین خدمات وسایل آسایش و آرامش مردم را فراهم کنند و از طرفی دیگر با ضعیف شدن دولت با توجه به انواع فشار های اقتصادی و سیاسی و اجتماعی حاکم بر ایران، بدیهیست دیگر نمیتوان به بیمه ی تامین اجتماعی به عنوان پشتوانه ی محکمی برای دوران بازنشستگی تکیه کرد.

این سازمان حتی در همین زمان حال هم در پرداخت حقوق سیل عظیمی از بازنشستگان با مشکل رو به روست و اگر کمک های دولت نباشد خیلی وقت پیش به عنوان سازمانی کاملا ورشکسته اعلام میشد، ولی بر اساس برخی ملاحظات سیاسی همچنان به کار خود ادامه میدهد.

بحث من باب مقایسه ی تامین اجتماعی و بیمه عمر بسیارست ولی همین بس که وقتی انواع شرکت های بیمه خصوصی با ارائه بهترین شرایط به شما نوید آینده ای ایده آل را میدهند، عقل سلیم رای به خرید بیمه دولتی آن هم با شرایطی متزلزل را نمیدهد!

 

چرا شرکت بیمه پاسارگاد را برای خرید بیمه مستمری انتخاب کنیم؟

 

شرکت بیمه پاسارگاد کار فروش بیمه های عمر و بازنشستگی خود را از سال 1385 در کشور آغاز نمود و با اینکه مجوز بیمه گری در تمامی رشته های بیمه ای را از بیمه مرکزی اخذ کرده بود، به صورت تخصصی به فروش بیمه های عمر و زندگی روی آورد.

این شرکت در مدت کوتاهی توانست در بین تمامی شرکت های بیمه ای بالاترین سهم فروش بازار را در سراسر کشور اخذ کند و از آن زمان تا کنون به گواه اسناد منتشر شده توسط بیمه مرکزی و موسسات گردآورنده ی آمار، همیشه در بین تمامی شرکت های بیمه گر حاضردر صنعت بیمه، رتبه ی اول فروش و رضایت مندی مشتریان را اخذ کرده است.

 

چگونه به شرکت بیمه پاسارگاد اعتماد کنیم؟

 

زمانی که صحبت از خرید بیمه عمر و مستمری میشود مسلما اولین نکته ی مد نظر مشتریان، بحث تضمین شرکت بیمه و آسودگی خیال از پرداخت مستمری در دوران بازنشستگی ست.

برای درک بهتر مفهوم تضمین شرکت بیمه پاسارگا، آن را از دو منظر مورد بررسی قرار میدهیم.

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به عنوان نهادی دولتی و حکومتی مجوز بیمه گری بیمه پاسارگاد را صادر کرده است

اولین و مهم ترین نکته در بحث تضمین شرکت بیمه پاسارگاد، اینست که بر طبق قانون تجارت و قانون بیمه، بیمه مرکزی به عنوان سازمانی حکومتی موظف به تضمین شرکت بیمه گر است. یعنی تا اینجا شما با دولت و حکومت بابت تضمین سرمایه های خود در شرکت بیمه طرف هستید زیرا بر اساس قوانین مدون و تصویب شده، نظارت های شدیدی بر شرکت های بیمه گر حکم فرماست و مدیران شرکت های بیمه گر بدون کسب اجازه از سازمان بیمه مرکزی حق دخل و تصرف و تصمیم گیریهای پر ریسک را ندارند.

از بابت این تضمین قوی از طرف بیمه مرکزی شرکت بیمه پاسارگاد موظف است 50 درصد حق بیمه های دریافتی توسط مشتریان را در نزد بیمه مرکزی ودیعه گذاری کند .

پس نتیجه میگیریم شما با خرید بیمه عمر و مستمری از شرکت بیمه پاسارگاد، چه بیمه پاسارگاد باشد چه نباشد، میتوانید با مراجعه به بیمه مرکزی وجوه صندوق بیمه خود را دریافت کنید.

گروه مالی پاسارگاد با سرمایه عظیم مالی پشتوانه بیمه پاسارگاد است

گروه مالی پاسارگاد بر خلاف تصور عموم تنها معطوف به بانک پاسارگاد و بیمه پاسارگاد نیست.

بیش از بیست شرکت شاغل در حوزه انرژی، توسعه و شهرسازی، لیزینگ،کارگزاری،خدمات ارزی و صرافی، خدمات مالی و پرداخت الکترونیک، دانشگاه خاتم و به تازگی در زمینه ی پتروشیمی و پالایشگاه همگی در زمره ی شرکت های گروه مالی پاسارگاد قرار دارند که به راحتی میتوانید با جست و جو در اینترنت به فهرست اسامی آنان و حوزه های فعالیت این شرکت ها دسترسی پیدا کنید.

تمامی این موارد ذکر شده به دلیل نشان دادن گردش عظیم مالی و قدرت اقتصادی در این شرکت است و بر پایه ی همین پشتیبانی در همایش سال گذشته بیمه پاسارگاد رییس هیات مدیره بیمه پاسارگاد صراحتا اعلام کرد بیمه پاسارگاد همین الان هم قادر به پرداخت تعهدات مالی خود در قبال بیمه گذارانیست که قرار است سی سال آینده سرمایه بیمه خود را دریافت کنند!

 

پرداخت صندوق مالی در بیمه پاسارگاد به صورت یکجاست یا به صورت مستمری؟

 

این موضوع کاملا بستگی به نظر بیمه گذاران ما دارد و شما میتوانید انتخاب کنید که صندوق مالی خود را در پایان قرارداد به صورت یکجا دریافت کنید و یا به صورت مستمری به حساب شما واریز شود

حتی شما در دوره ی دریافت مستمری هم میتوانید انتخاب کنید که به جای مستمری گرفتن کل صندوق به صورت یکجا به حساب شما واریز گردد و از این منظر هیچگونه اجباری از طرف بیمه پاسارگاد بر مشتریان وارد نیست

به جز مزایای مالی و مستمری ، پوشش درمانی نیز برای شما فعال است

از آنجا که بیمه های عمر و مستمری، بیمه هایی برای تمام مدت زمان زندگی شما هستند، در زمان فعال بودن بیمه نامه شما از پوشش های درمانی ارزشمندی نیز برخوردار هستید!

یعنی علاوه بر اینکه حق بیمه پرداختی توسط شما در فرایند سوددهی قراردارد میتوانید از مزیت هایی مانند پوشش هزینه های پزشکی در اثر حادثه، دریافت غرامت در صورت مبتلا شدن به بیماری های خاص، حمایت کامل در صورت از کار افتادگی یا نقص عضو و حتی پوشش آتش سوزی منزل مسکونی هم بهره مند گردید.

تمامی اینها فقط با پرداخت یک حق بیمه برای شما ایجاد میشود به عبارت دیگر شما با خرید بیمه عمر و مستمری بیمه پاسارگاد پکیجی از بیمه نامه ها را خریداری کرده اید و در انتهای قرارداد هم کل پولی که پرداخت کرده اید به شما باز میگردد و هم چندین برابر پرداختی خود را دریافت میکنید و در تمام این مدت از مزایای پوشش های درمانی بهره مند خواهید بود.

 

آیا بیمه پاسارگاد تا به حال بازنشسته داشته است؟

 

این سوالی بسیار پر تکرار از طرف مقاضیا خرید بیمه عمر و مستمریست و جواب آن "بله" است.

بیمه گذارانی که سال ها قبل از بیمه پاسارگاد بیمه عمر خریداری کرده بودند در سررسید های ده ساله و پانزده ساله وجوه صندوق خود را از شرکت بیمه پاسارگاد دریافت کرده اند.

با گذشت زمان و پایان یافتن زمان بیمه نامه ها این پرداختی ها توسط بیمه پاسارگاد طبق روال انجام میپذیرد و علاوه بر ان پرداخت میلیون ها خسارت از بابت خسارت های فوت، نقص عضو، حادثه، بیماری های خاص ، از کار افتادگی و آتش سوزی منزل مسکونی توسط شرکت بیمه پاسارگاد ثابت میکند این شرکت چه در پرداخت خسارات و چه در پرداخت صندوق بیمه های عمر به خوبی عمل میکند و اعلام سطح یک توانگری مالی این شرکت از طرف بیمه مرکزی و کسب رتبه اول رضایتمندی مشتریان در تمامی این سال ها گواه این مدعاست.

 

سخن آخر

در خرید بیمه های عمر و مستمری تعلل نکنید زیرا با توجه به شرایط روز جامعه و ناتوانی بسیاری از مردم در سرمایه گذاری و پس انداز در بخش طلا و سکه و ارز و ملک ، راهی جز خرید بیمه عمر و مستمری برای ما باقی نمیماند زیرا راه دیگری در برای حفظ سرمایه های خرد خود نداریم.

بیمه عمر و مستمری همانند یک قلک برای شما عمل خواهد کرد که در زمانی که به ان نیازمند هستید بی هیچ منتی و در اسرع وقت دست شما را خواهد گرفت.

منتظر تماس شما هستیم تا با بررسی شرایط شما بهترین پیشنهاد را برای خرید بیمه به شما بزرگواران ارائه نماییم.

 

فرانک زارع

مدیر آموزش و نظارت شرکت بیمه پاسارگاد

خرداد ماه 1401

 

محتوای مشابه

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

افراد آنلاین

ما 73 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد