مشاوره تلفنی پاسارگاد24

درآمد نمایندگی بیمه پاسارگاد

 

نمایندگی بیمه از جمله مشاغلیست که از گذشته طرفداران زیادی در جامعه ایران داشته است هم به جهت موقعیت و شخصیت اجتماعی مطلوبی که همواره نمایندگان بیمه در سطح جامعه داشته اند و هم درآمد بالا سبب شده است تقاضا برای این شغل روز به روز افزایش پیدا کند.

در این محتوا سعی بر آن داریم تا شما را با درآمد نمایندگی بیمه پاسارگاد آشنا کنیم.

درآمد نمایندگی بیمه عمر بیمه پاسارگاد

بیمه پاسارگاد شرکتی ست که در سطح جامعه با فروش گسترده ی بیمه های عمر و مستمری شهرت زیادی یافته است و همواره از نظر نهاد بیمه مرکزی و مردم عزیز کشورمان در رتبه های بالای فروش و ارائه خدمات در بین تمامی شرکت های بیمه ای قرار گرفته است و همین امر باعث شده افراد زیادی متقاضی دریافت کد نمایندگی بیمه از این شرکت باشند.

افرادی که متقاضی دریافت کد نمایندگی بیمه های عمر (زندگی) هستند، در شرکت بیمه پاسارگاد شرایط بسیار خوبی از نظر آینده شغلی و هم از نظر درآمدی پیش روی آنان قرار دارد.

نمایندگان فروش بیمه های عمر و مستمری شرکت بیمه پاسارگاد به ازای فروش هر بیمه نامه درآمد بلند مدت دارند. این بدان معناست که به دلیل ماهیت بیمه های زندگی و بلند مدت بودن آن تا زمانی که بیمه گذار اقساط حق بیمه خود را پرداخت میکند ، نماینده فروش کارمزد آن را از شرکت دریافت خواهد کرد.

این کارمزد در شرکت بیمه پاسارگاد برای سال اول 20 درصد، از سال دوم تا پنجم 10 درصد و از سال پنجم تا اخر مدت بیمه نامه تا 3 درصد حق بیمه بابت کارمزد پوشش های تکمیلی برای نماینده لحاظ خواهد شد. درآمد نمایندگی بیمه عمر بلند مدت و رسوبی ست و نماینده فروش میتواند در مدت زمان کوتاهی برای خود درامدی بالا و البته مستمر ایجاد کند .البته توضیحات کامل مبحث کارمزد نمایندگی بیمه عمر در کلاس آموزشی ویژه اخذ کد نمایندگی بیمه پاسارگاد به صورت کامل توضیح داده میشود تا هیچکونه ابهامی برای متقاضیان عزیز ایجاد نشود.

درآمد نمایندگان عمومی (جنرال) بیمه پاسارگاد

نمایندگان عمومی یا جنرال در شرکت بیمه پاسارگاد اجازه ی فروش تمامی رشته های بیمه ای را دارند و بر طبق آیین نامه های مربوطه از محل کارمزد فروش بیمه نامه، کسب درآمد خواهند کرد.

برای فروش رشته های دیگر بیمه ای بر خلاف بیمه های عمر فقط یک بار کارمزد پرداخت خواهد شد چون ماهیت رشته های بیمه ای دیگر با بیمه های عمر متفاوت است و اکثرا قرارداد ها یک ساله یا کمتر از یک سال است و دریافت کارمزد فروش در سال های آینده منوط به موافقت بیمه گذار و تمدید بیمه نامه است.

در اینجا برای آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان به بیان کارمزد رشته های بیمه ای پر فروش در صنعت بیمه میپردازیم.

کارمزد فروش بیمه شخص ثالث

اولین رشته مربوط به بیمه نامه های شخص ثالث است وعلی رغم اجباری بودن و بازار فروش مناسب کارمزد فروش بالایی برای نماینده ندارد.کارمزد فروش نماینده در رشته بیمه ثالث تنها 4 درصد است!!! پس اگر به امید فروش بیمه ی ثالث قصد ورود به صنعت بیمه را دارید بدانید درآمد بالایی در انتظار شما نخواهد بود و اصولا به دلیل ضریب خسارت بالای این رشته شرکت های بیمه تمایلی به داشتن نمایندگان ثالث فروش ندارند و موقعیت شغلی شما متزلزل و در خطر است!!!

رشته ی پر فروش بعدی که باز هم مربوط به اتومبیل است ، رشته بیمه های بدنه خودروست.

فروش بیمه بدنه کارمزد 10 درصدی دارد و اگر از آن دسته نمایندگانی هستید که توانایی صدور بیمه نامه برای ماشین های خارجی و لوکس را به تعداد بالا دارید میتوانید از این رشته به خوبی کسب درآمد کنید، البته به این شرط که این فروش مستمر باشد و هر ماه تعداد زیادی بیمه بدنه صادر کنید چون همانطور که بیان شد بیمه های بدنه جزو بیمه نامه های یکساله هستند و فقط یک بار از فروش آن کارمزد دریافت خواهید کرد.

کارمزد بیمه های آتش سوزی

رشته ی محبوب بعدی برای نمایندگان بیمه های آتش سوزی میباشد که به سه رشته آتش سوزی منازل مسکونی با کارمزد 25 درصد، آتش سوزی اماکن صنعتی 10 درصد و آتش سوزی اماکن غیر صنعتی 15 درصد میباشد. البته به این نکته توجه داشته باشید فروش بیمه های آتش سوزی منازل مسکونی معمولا با حق بیمه های بالایی صادر نمیشود و اصطلاحا بیمه نامه های گران قیمتی نیستند پس صرف کارمزد 25 درصدی در این رشته نباید این ابهام را ایجاد کند که میتوانید برای کسب درآمد بالای ماهانه به آن دل خوش کنید!!!

رشته های دیگری مثل انواع مسئولیت ها یا رشته های مهندسی از رشته هایی محسوب میشود که عمومیت و محبوبیت بالایی در بین نمایندگان ندارند چون تخصصی محسوب شده و پیگیری های خاص تری را میطلبد ولی در هر حال شما برای اطلاع از میزان کارمزد فروش رشته های بیمه ای میتوانید به آیین نامه شماره 83 بیمه مرکزی مراجعه کنید.

بهترین راه کسب درآمد در نمایندگی بیمه چیست؟

اگر میخواهید در کار بیمه به صورت حرفه ای و با درآمد بالا کار کنید این توصیه را حتما بخوانید!

همانطور که متوجه شدید کارمزد رشته های بیمه ای مثل ثالث ،بدنه و آتش سوزی آنقدر نیست که بتوانید برای داشتن درآمد بالا روی آن حساب کنید و نکته ی مهم تر اینکه بیمه کاری انفرادی نیست! یعنی شما هر ماه به تنهایی قادر نخواهید بود هم به کار بازاریابی و جذب مشتری و فروش بیمه نامه بپردازید و هم کار صدور و بایگانی و مکاتبات اداری با شعب را انجام دهید همچنین بعد از گذشت چندین ماه انرژی اولیه شما تحلیل خواهد رفت و هنوز هم آنقدر به درآمد بالا نرسیده اید که بتوانید حقوق چندین کارمند دفتری را در نمایندگی خود پرداخت کنید پس عملا تمامی کارها بر عهده شما خواهد بود و نتیجه از همین الان مشخص است!

پس راه حل چیست؟

بهترین راه حل برای شروع به کار در صنعت بیمه و ایجاد یک پایه و ستون قوی اینست که شما کار خود را از نمایندگی فروش بیمه های عمر شروع کنید چون هم تیمی حرفه ای در زمینه آموزش و فروش بیمه در کنار خود خواهید داشت و هم اجباری به داشتن دفتر و هزینه کردن در این زمینه را نخواهید داشت. در نتیجه بعد از طی مدتی تعداد زیادی بیمه عمر به کد خود فروخته اید که برای شما کارمزد مستمر و رسوبی ایجاد کرده و از طرف دیگر درگیری صدور و کارهای اداری هم نداشته اید و در این مسیر تجر به های زیادی کسب کرده اید و حالا وقت ورود شما به نمایندگی جنرال است!

تعداد زیادی بیمه گذار عمر دارید که قبلا اعتماد آنها را جلب کرده اید و حالا میتوانید رشته های بیمه ای دیگر را نیز برای آنها صادر کنید و در واقع یک بازار حاضر و آماده و حرفه ای در همین ابتدای کار پیش روی شما خواهد بود و از طرف دیگر کارمزدهای فروش قبلی شما مرتب به حسابتان واریز خواهد شد تا دغدغه مالی هزینه های دفتر جدید خود را نداشته باشید و کار خود را این بار در نمایندگی جنرال کاملا اصولی و حرفه ای پیش ببرید و به درآمد های بالا برسید.

گروه آموزشی پاسارگاد 24 با سابقه ای ده ساله در امر جذب و آموزش نمایندگان در کنار شما خواهد بود تا در این مسیر پر پیچ و خم شما را به سر منزل مقصود برساند.

کافیست ثبت نام خود را انجام دهید و منتظر تماس کارشناسان ما برای دعوت شما به دوره آموزشی باشید.

 

فرانک زارع

مدیر توسعه و آموزش نمایندگان شرکت بیمه پاسارگاد.

 

محتوای مشابه

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

افراد آنلاین

ما 72 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد