[جومبانک] ماژول پرداخت محصول

بیمه عمر

افزونه برداخت

قیمت : 300,000 (ریال)
تعداد :
خرید محصول
مشاوره تلفنی پاسارگاد24

بازار هدف فروش بیمه های عمر

بازار هدف فروش بیمه های عمر

در واقع بازار فروش بیمه های عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد شامل تمام رده های سنی افراد جامعه از تازه متولد شده تا فرد 65 ساله میباشد. و طبق آخرین اطلاعات منتشر شده از طرف بیمه مرکزی ؛ ضریب نفوذ بیمه عمر به 1/2 درصد رسیده یعنی 80 درصد مردم ایران هنوز بیمه عمر ندارند. پس با کمی تعمق متوجه بزرگی و وسعت بازار بیمه های عمر خواهیم شد.

momb1 min

فروش بیمه های عمر در بازار گرم 

شما به عنوان یک نماینده بیمه عمر تازه کار در ابتدای کار بایستی از بازار گرم خود به عنوان بازار هدف اولیه شروع کنید، یعنی فروش را از افراد نزدیک آغاز کنیم. اما مزیت این کار چیست؟ درحلقه افراد خانواده و بستگان و دوستان و آشنایان (بازار گرم) نیاز به کسب اعتبار نیست، در واقع هنگام فروش بیمه های عمر از آنجا که ما خدماتی را ارائه می دهیم که ممکن است در آینده دور یا نزدیک برای بیمه شده مورد استفاده قرار بگیرد، و همچنین بیمه عمر محصول فیزیکی و ملموسی نیست، اعتماد کردن حرف اول را میزند. حتی گاهی افراد بازار گرم ما هم نیاز به توجیه شدن دارند و این مساله باعث میشود شما بر روی کار مسلط شوید چرا که با اعتماد به نفس کامل شروع به توضیح خدمات بیمه عمر خواهید کرد و این قدرت و فن بیان شما را بالا خواهد برد. حال بهتر است یک لیست کامل از حلقه فامیل، دوست و آشنا آماده کنید و در نهایت ادب از ایشان وقت بگیرید و در زمان مقرر شده با چند سوال ساده جلسه معرفی بیمه عمر و سرمایه گذاری را پیش ببرید. هنگام شروع مشاوره با پرسیدن سوال شروع کنید، به طور مثال: آیا شما پوشش بیمه ای دارید؟ آیا هرگز به فکر داشتن پس اندازی مطمئن برای زمانیکه دیگر تمایل به کار ندارید بوده اید؟ آیا میدانید سبد کامل بیمه ای هر شخص شامل چه نوع بیمه هایی میباشد؟ آیا میدانید علت اینکه در کشورهای پیشرفته افراد بازنشسته میتوانند بدنبال رویاهای خود بروند و متاسفانه در ایران افراد بازنشسته بدنبال شغل میگردند چیست؟ و ... سوالاتی از این دست که صرفا ذهن افراد را به چالش میکشد تا لحظه ای که شما با اطلاعات مفید و کافی بطور خلاصه و جذاب شروع به توضیح درمورد بیمه های عمر کنید.

ورود به بازار ولرم بعد از بازار گرم

ورود به بازار ولرم بعد از بازار گرم

وقتی چند قرارداد بیمه عم و تامین آتیه را به سرانجام رساندیم و کاملا بر مفاد و چگونگی آن مسلط شدیم به سراغ بازار در اصطلاح ولرم خود میرویم. یعنی از کسانی که در بازار گرم ما هستند و خدمات بیمه عمر را میشناسند بخواهیم تا ما را به آشنایان و دوستان خود معرفی کنند. در هنگام خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری مشتریان دوست دارند از کسانی خدمات بیمه ای دریافت کنند که به زبان ساده تر امتحان خودشان را پس داده اند. یعنی شما به عنوان نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد زمانیکه در امر خدمات رسانی در مراحل اولیه مثل تکمیل فرم قرارداد، تحویل سند و ... منظم و متعهد عمل کرده باشید مشتری به محض اینکه کسی در مورد شخص یا مرکز ارائه خدمات بیمه نظرخواهی کرد حتما شما را بعنوان شخص لایق معرفی خواهد کرد که اصطلاحا به معرفی مشتریان جدید از جانب مشتریان قبلی مشتری ارجاعی گفته می شود. و بدین ترتیب شما بیشتر راه را در متقاعد کردن مشتری جدید رفته اید، پس برای نفوذ به بازار ولرم حسن رفتار شما در بازار گرم بسیار تاثیرگذار خواهد بود. پس گاهی مشتری ارجاعی خود بخود به شما معرفی میگردد و گاهی شما میتوانید از بیمه شده ها بخواهید تا شما را به دیگران معرفی کنند.

نحوه ورود به بازار سرد

من به شما پیشنهاد میدهم در حین داشتن بازار هدف ثانویه یا همان بازار ولرم به فکر ساختن بازار سرد خود باشید. مراجعات شما به مشتریان ارجاعی زمینه ساز تشکیل بازار سرد شما خواهد بود. اینجاست که نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد باید فرد خلاقی باشد. با توجه به نیاز گسترده جامعه و در نظر گرفتن ضریب نفوذ بسیار پایین بیمه های عمر و تامین اتیه در کل جامعه هر مشتری میتواند در پیرامون خود بازار سرد ما را بوجود بیاورد. همیشه در بازار سرد با توجه به داشتن هوش هیجانی فروشنده (که میتواند ذاتی باشد و یا از طریق کسب مهارتهای لازم فرا گرفته شود) او میتواند فروش موفقی را انجام دهد و در بازارسرد فروش بیمه عمر و سرمایه گذاری را میتوان از شخصی که در بین اطرافیان خود مهم و شناخته شده است آغاز کرد و با استناد به خرید آن شخص بیمه عمر فروخت. همیشه به قلب مشتری نفوذ کنید و از مزایای بیمه نامه های زندگی سخن بگویید و عاشق حرفه ی خود باشید.

چطور میتوانیم در قلب یک مشتری نفود کنیم؟

یک فروشنده خوب بیمه زندگی باید هوش هیچانی بالایی داشته باشد یکی از خصوصیات افراد با هوش هیجانی بالا متواضع بودن است هیچگاه نباید در امر فروش با مشتری بحث کرد. در کشور ما افراد جامعه بسیار دوگانه برخورد میکنند بعضی بسیار سخت باور و برخی خوش باور هستند. اینکه فروش بیمه عمر کار راحتی نیست کاملا درست است و شما در لباس یک مشاور بیمه ای آگاه، دلسوز و صبور میتوانید حس خوبی در مشتری ایجاد نموده و با نفوذ در قلب او به راحتی محصول بیمه عمر شرکت بیمه پاسارگاد را به وی معرفی کنید و از مزایای بیمه عمر پاسارگاد نسبت به محصولات سایر شرکت ها سخن به میان آورید.

امیدواریم با رعایت کلیه مراحل بالا بتوانید به عنوان نماینده ای موفق در شرکت بیمه پاسارگاد بیمه های عمر با کیفیتی را به مرحله عقد قرارداد برسانید.

 

محتوای مشابه

افراد شرکت‌کننده در این گفتگو

نظرات (1)

این نظر توسط مدیر کوچک شده

با سپاس از مطالب اموزنده و مختصر و مفید جنابعالی پاینده باشید

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

نظرات کومنتو

طاهره نعمت اللهی یک نظر برای بیمه موتور ارسال کرد
استاد نوری و سرکار خانم صدفی تشکر از شمام سلامت باشید مطالب آموزنده بود
امیر محمد فلاح یک نظر برای آموزش مجازی نمایندگان بیمه پاسارگاد ارسال کرد
من نام کاربری و رمز عبور رو فراموش کردم نمیتونم وارد پنل کاربری بشم میشه دوباره فعال کنید
رضا خالق پناه یک نظر برای آموزش نحوه پر کردن پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد ارسال کرد
سلام. فورم آموزشی شما قدیمی هست. لطفا به سال 1401 به روز کنید و آموزش فورم جدید را بگذارید. با سپاس.
صادقی یک نظر برای بازار هدف فروش بیمه های عمر ارسال کرد
با سپاس از مطالب اموزنده و مختصر و مفید جنابعالی پاینده باشید
محسن حسنی نماینده ومشاوربیمه عمر یک نظر برای درباره ما ارسال کرد
باسلام، ممنون از سایت آموزنده تون که مطالب رو به روز اطلاع رسانی میکنید.
عزت درستان یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
در مورد بیمه مستمری سوالی داشتم آیا در پایان قرار داد فقط مستمری ماهانه به شخص در مدت دزمان تعیین شده تعلق میگیرد یا نه مثل بیمه عمر مبلغ بازخرید بیمه نامه هم به بیمه شده پرزداخت می شود
آرش صدوقی یک نظر برای فروش بیمه عمر به صرافی ها و طلافروشی ها ارسال کرد
حرفی هم که شما میزنی لطفا مستند بزن، از روی حسادت و غرض صحبت نکن، من خودم نماینده یه شرکت دیگه ام ولی اگر اطلاعات و تجربه امروزم رو داشتم حتما میومدم سراغ پاسارگاد
آرش صدوقی یک نظر برای فروش بیمه عمر به صرافی ها و طلافروشی ها ارسال کرد
شرکتی با پشتوانه های عالی و منحصر بفرد برترین بیمه خصوصیه به نظرم من دوستانی که میخوان کار کنن بدونن که کاری بسیار آموزشیه
Mohammad یک نظر برای اعطای نمایندگی ارسال کرد
باعرض سلام و درود خدمت شما سروران گرامی کسی که واسه نمایندگی بیمه اقدام کند چه بیمه های بغیراز عمرواتیه رو می‌تونه انجام بده؟
مهناز سليماني یک نظر برای انواع بیمه مستمری ارسال کرد
سلام مطالب كامل و آموزنده بود سوال خاص نبود خيلي ممنون از زحمات شما بزرگواران
مصطفی حسینی یک نظر برای انواع بیمه مستمری ارسال کرد
سلام و خسته نباشید خدمت استاد نوری عزیز و بزرگوار ضمن عرض خدا قوت خدمت حضرتعالی مطالب کاملا جا افتاده بود سوالی نیست ممنونم از زحماتی ک میکشید
علی حسینی یک نظر برای انواع بیمه مستمری ارسال کرد
سلام بیمه مستمری بصورت یکجا به چه صورت است مستمری از کی تعلق می گیرد
سمیه صدفی یک نظر برای انواع بیمه مستمری ارسال کرد
مطلب بسیار مفید و کامل بود ممنون از انتشار این مقاله
علی یک نظر برای فروش بیمه عمر به صرافی ها و طلافروشی ها ارسال کرد
ازهربیمه خرید کنید از بیمه ی پاسارگاد هیچی نخرید که همش کلکه?
خنجرخانی یک نظر برای اعطای نمایندگی ارسال کرد
باسلام وقت بخیر خواستم بدونم زمانی که 2نفر از آزمون و مصاحبه قبول شدن میتوانند مشترک دفتر نمایندگی افتتاح کنند
عالی بود. ممنون از نکات کلیدی و کاربردی ای که بیان کردید?
محمد نمازی یک نظر برای درباره ما ارسال کرد
درود بر شما
مینا یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
خدماتی که ارائه میدین عالیه خسته نباشید واقعا
Amir یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
مطالب خیلی بروز و قابل توجه ان
امین یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
مشاوره ای که دادید خیلی مفید بود ممنون

افراد آنلاین

ما 234 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد