مشاوره تلفنی پاسارگاد24

چرایی استفاده از بیمه عمر برای زنان سرپرست خانواده؟

چه افرادی زنان سرپرست خانوار به شمار می آیند ...؟

کسی که مسئولیت خانواده را بر عهده دارد. در صورتی که بقیه اعضای خانواده نتوانند مسئولیت زندگی را بر دوش بگیرند. بزرگترین فرد خانواده سرپرست به حساب می آید.حال در نبود پدر خانواده به دلایل (فوت . طلاق و ...) این مسئولیت سنگین بر دوش مادر خانواده است.و متاسفانه این خانواده ها در زمان گذشته (خانواده های بی سرپرست) طلقی می شد و هنوز این اصطلاح در جامعه ما استفاده می شود . چون زنان در جامعه دچار مشکلات زیادی میشوند و در معرض آسیب های جبران ناپذیری هستند.بنابر این دولت باید از این زنان حمایت کنند و در این راستا تصمیماتی مبنی بر حمایت از زنانی که دچار همچنین شرایطی هستند گرفته شده است , یکی از این برنامه ها بیمه عمر سرپرست خانواده میباشد.در این طرح افراد با پرداخت مبلغی می توانند از شرایط بیمه استفاده کنند و با کمترین پرداخت از بالاترین نرخ سود برخوردار شوند . از خصوصیات بارز این طرح می توان به موارد زیر اشاره کرد؟

  • دریافت وام
  • پرداخت سود تضمینی
  • پرداخت سود خالص
  • دریافت سرمایه عمر به صورت یکجا در پایان قرارداد
  • بهره گیری از پوشش های بیمه ای.

شرایط سنی این طرح از بدو تولد تا 65 سالگی است که افراد در این سنین می توانند تحت پوشش قرار بگیرند .مدت زمان تکمیل تعرفه این طرح بین 5 تا 30 (بصورت انتخابی توسط خود مشتری )است .

داستانی هم شیرین و هم تلخ از بیمه عمر پاسارگارد :


پس انداز طلایی اولین جمله ای بود که چشمش را گرفت و توجه اش را جلب کرد .نیوشا ,شم اقتصادی خوبی داشت و از بقیه هم سن و سالهای خودش یه سر و گردن بالاتر بود و تصمیم گرفت یک بیمه نامه عمر و تامین آتیه 20 ساله خریداری کند و ماهانه 100 هزار تومان پرداخت کند .نیوشا انگار می دانست که قرار است چه اتفاقی برایش بیفتد.چند ماهی از تامین بیمه عمر نگذشته بود که خوشحالی اش دوامی نداشت .آن روز بدون هیچ دلیل و سابقه بیماری قبلی  پس از سر درد و اختلال بینایی شدید 3 بار تشنج کرد و پس از تشخیص پزشکان بیمارستان بستری شد. باورش نمی شد ولی بیماری اش خاص بود.پرستار از او پرسید بیمه دارید؟ نیوشا گفت بله بیمه عمر پاسارگاد دارم و می توانم از پوشش بیماری های خاص استفاده کنم.نیوشا تمام بروشورهای بیمه عمر را از حفظ بود .(در صورت انتخاب پوشش های تکمیلی بیمه عمر و تامین آتیه مانند بیماری های خاص و حادثه در هنگام خرید بیمه نامه شرکت بیمه پاسارگارد متعهد می شود که در صورت وقوع حادثه غرامت بیمه فوت حادثه تا. سقف 2/500/000/000 میلیون ریال پرداخت نمایید .)نیوشا یاد حرف های مادرش افتاد که گفته بود هیچ کس از فردای خود خبر ندارد.نفس عمیقی کشید آرامش عجیبی توام با حس پیروزی توی دلش احساس می کرد. پس از انجام مراحل اداری و تکمیل مدارک ,مبلغ 90/000/000میلیون  ریال بابت خسارت بیماری های خاص دریافت کرد و با این مبلغ قسمتی از هزینه بیمارستان را پرداخت کرد.بعد از دو هفته به علت آسیب های عروق مغز دچار ایست قلبی می شود و از دنیا می رود .نیوشا در بیمه نامه عمر خود ذکر کرده بود بعد از فوتش مبلغ 300/000/000 میلیون ریال به ذی نفع قرار داد، توسط شرکت بیمه پاسارگاد پرداخت شود. بله درست است در زمانی که گمان می کنیم در حال صعود هستیم ناگهان تندبادی از راه می رسد و ما را در هم می پیچد و به قعر دره می فرستد، در این موقع دیگر نه فکرمان کار می کند و نه ذهن یاری مان می دهد و نه کسی توان کمک به ما را دارد.شاید تنها کسی که می تواند ما را آن گونه که می خواهیم و آرزو داریم حمایت کند کسی نیست جز خودمان .
نیوشا نتوانست از بیمه عمر برای آرزوهایش استفاده کند ولی توانست حتی در نبودش هم به انسان های نیازمند کمک کند.بله بیمه عمر پاسارگاد بهترین پشتوانه و سرمایه گذاری برای آینده است.ما به آینده امیدواریم آینده ای که هیچ کس از فردای آن خبر ندارد.آینده مال من و توست این باور را زندگی کن .

(آنچه خوبان همه دارند,تو بهتر داری)

محتوای مشابه

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

 
 

نظرات کومنتو

علی یک نظر برای فروش بیمه عمر به صرافی ها و طلافروشی ها ارسال کرد
ازهربیمه خرید کنید از بیمه ی پاسارگاد هیچی نخرید که همش کلکه?
خنجرخانی یک نظر برای اعطای نمایندگی ارسال کرد
باسلام وقت بخیر خواستم بدونم زمانی که 2نفر از آزمون و مصاحبه قبول شدن میتوانند مشترک دفتر نمایندگی افتتاح کنند
عالی بود. ممنون از نکات کلیدی و کاربردی ای که بیان کردید?
محمد نمازی یک نظر برای درباره ما ارسال کرد
درود بر شما
مینا یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
خدماتی که ارائه میدین عالیه خسته نباشید واقعا
Amir یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
مطالب خیلی بروز و قابل توجه ان
امین یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
مشاوره ای که دادید خیلی مفید بود ممنون
ممنونم از محتوای بسیار خوب سایت پاسارگاد 24

افراد آنلاین

ما 80 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد