مشاوره تلفنی پاسارگاد24

درهای بسته زندگی را باز کنید

معمولاً به گدايان و بينوايان كه ريزه خواران ديگرانند، چند ریالی مي دهيم و گمان مي كنيم به آنها كمك كرده ايم، نمي دانيم كه با اين كار، آنها را بدبخت تر و رشته گدايي را به گردنشان محكم تر مي سازيم. چه خوب بود اگر حس اعتماد و استقلال را كه در آنها به خواب رفته بيدار مي كرديم و راه زندگي را پيش رويشان مي گذاشتيم. لردآويبوري

شرکت بزرگ بیمه پاسارگارد به منظور گسترش صنعت بیمه کشور در رشته ( بیمه عمر و تامین آتیه ) نماینده میپذیرد

 

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور گسترش صنعت بیمه کشور جهت اخذ نمایندگی بیمه عمر و تامین آتیه ، پس از مصاحبه و دوره های آموزشی از کسانی که تمایل به همکاری دارند و واجد شرایط میباشند دعوت بعمل می آورد. بیمه پاسارگاد به دلیل محبوبیتی که در بیمه مرکزی و بین مردم پیدا کرده است یکی از ده فرصت شغلی برتر کشور است شرکت بیمه پاسارگاد بدنبال وسیع کردن صنعت بیمه عمر و ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان است و در راستای این هدف بزرگ شرایط اخذ نمایندگی بیمه های عمر و تامین آتیه را تا حد امکان سهل نموده تا افراد علاقه مند به صنعت بیمه به راحتی و بدون ملزومات دست و پا گیر اولیه اقدام به اخذ نماینگی بیمه عمر پاسارگاد کنند. درآمد نمایندگی بیمه پاسارگاد، یک درآمد بلند مدت، افزایشی، نامحدود و رسوبی است. درآمد نماینده بیمه درصد مشخصی از فروش است که مطابق آئین نامه های بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران محاسبه و مستقیما به حساب بانکی صاحب امتیاز نمایندگی بیمه پاسارگاد (شخص نماینده) واریز میشود. برعکس درآمد بازاریاب بیمه که بعنوان پورسانت و حقوق بازاریاب بیمه مطرح میشود و درصدی توافقی است که تنها یک بار و توسط نماینده بیمه (شخصی) پرداخت میگردد. لازم به ذکر است اغلب شرکت های بیمه فعال در ایران، به دنبال جذب بازاریاب بیمه و نه اعطای نمایندگی بیمه هستند.

از جمله مزایای منحصر به فردی که بیمه پاسارگاد برای نمایندگان بیمه عمر و تامین آتیه خود در نظر گرفته است ، ارائه پوشش بیمه های تکمیلی برای این عزیزان میباشد .

هر نماینده بیمه عمر به محض پیوستن به شبکه نمایندگان بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد تحت پوشش بیمه تکمیلی پاسارگاد بوده و از تمام منافع و مزایای این بیمه نامه برخوردار می گردد . همچنین هر نماینده برای اعضای خانواده خود نیز می تواند از این بیمه نامه استفاده کند.و برای فرزند ,پدر بازنشسته ,مادر خانه دار,بیمه عمر تهیه کند و آنها را از آینده درخشانشان مطمئن کند.

درهای بسته زندگی را باز کنید

درهای بسته عبارتند از: نمی توانم این کار را انجام دهم.

برای انجام این کار پیر شده ام.

مشغله ام خیلی زیاد است.

اطلاعات کافی در این باره ندارم و مرا جدی نمی گیرند و غیره.

این موانع دروغین را کنار بگذارید تا به فضیلت و کمال و سرور واقعی برسید.تلاش خود را چندین برابر کنید و از وقت خود حداکثر استفاده را ببريد.تا زندگی عادی و روزمره خود را دگرگون کنید.اگر بخواهید، هر دری را باز خواهید کرد.

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

 
 

نظرات کومنتو

علی یک نظر برای فروش بیمه عمر به صرافی ها و طلافروشی ها ارسال کرد
ازهربیمه خرید کنید از بیمه ی پاسارگاد هیچی نخرید که همش کلکه?
خنجرخانی یک نظر برای اعطای نمایندگی ارسال کرد
باسلام وقت بخیر خواستم بدونم زمانی که 2نفر از آزمون و مصاحبه قبول شدن میتوانند مشترک دفتر نمایندگی افتتاح کنند
عالی بود. ممنون از نکات کلیدی و کاربردی ای که بیان کردید?
محمد نمازی یک نظر برای درباره ما ارسال کرد
درود بر شما
مینا یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
خدماتی که ارائه میدین عالیه خسته نباشید واقعا
Amir یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
مطالب خیلی بروز و قابل توجه ان
امین یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
مشاوره ای که دادید خیلی مفید بود ممنون
ممنونم از محتوای بسیار خوب سایت پاسارگاد 24

افراد آنلاین

ما 71 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد