مشاوره تلفنی پاسارگاد24

بیمه عمر(زندگی) در کشورهای اروپایی

بیمه عمر در کشورههای اروپایی و کشورهای پیشرفته از اهمیت ویژه ای برخوردار است، کشورهای اروپایی صنعت بیمه پر رونقی را دارا میباشند. علت این امر اینست که پوشش این بیمه نامه ها متوجه انسان است پس به علت حمایت از نیروی انسانی، بسیار ارزشمند است. سرمایه گذاری در بیمه عمر میتواند به پیشرفت و توسعه کشور نیز کمک کند (منابع حاصل از حق بیمه ها توسط شرکت های بیمه گر در پروژه های کلان اقتصادی سرمایه گذاری می شود) در این مقاله قصد داریم به شرایط بیمه عمر و تامین آتیه در کشورهای اروپایی بپردازیم.

 

 

چه درصدی از مردم اروپا تحت پوشش بیمه عمر قرار دارند؟

بر اساس گزارشات و مطالعات های صورت گرفته بیش از 80 درصد مردم اروپا از حمایت بیمه زندگی (عمر و سرمایه گذاری) برخوردار هستند، بسیاری از والدین بیمه عمر را تا سن قانونی فرزند خود مانند یک قلک پس اندازی با قابلیت سرمایه گذاری در نظر میگیرند تا فرزندشان از خدمات بیمه ای تا آخر عمر برخوردار شود. در برخی از کشورها بیمه نامه عمر در کنار شناسنامه، اجباری بوده و نشان میدهد بیمه عمر تا این حد دارای اهمیت است.

در کشورهای اروپایی به علت قدرت مالی بسیار بالایی که شرکت های بیمه ای دارند میتوانند آرامش خاطر برای بیمه گذاران ایجاد کنند که بدون نگرانی از بیمه عمر استفاده کنند. انتخاب آگاهانه بیمه عمر در کشورهای اروپایی یکی از دلایل اصلی در موفقیت آمار بالای سرمایه گذاران بیمه میباشد. شرکت های آلیانز و آکسا دو شرکت بزرگ در صنعت بیمه عمر اروپا محسوب می شوند که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارند. هر دوی این شرکت ها توانسته‌اند قسمت بسیار بزرگی از پرتفوی تولیدی خود را از طریق فروش بیمه‌های عمر بدست آورند. آمار بسیار بالای خرید بیمه عمر در کشورهای اروپایی همیشه یکی از مسائلی است که توسط کارشناسان صنعت بیمه مورد بررسی بوده است. یافتن دلایل موفقیت صنعت بیمه اروپا و مخصوصا بیمه های عمر موضوع تحقیقاتی متنوعی در بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان می‌باشد.

 

 

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

انواع بیمه عمر در کشورهای اروپایی

پوشش بیمه و شرایط بیمه عمر در کشورهای اروپایی متفاوت است، برای مثال در کشور آلمان بیمه عمر برای سرپرستان خانوار از نظر شرایط و پوشش بیمه ای متفاوت است. اشکال کاملاً متفاوتی از بیمه عمر در رابطه با پوشش حوادث زندگی مانند از کار افتادگی، بیماری و فوت وجود دارد که عبارتند از: بیمه عمر برای تمامی عمر،بیمه برای بیماری های صعب العلاج، بیمه حمایت از درآمد، بیمه ناتوانی کامل و دائمی.

 

 

بیمه عمر برای تمامی عمر

این نوع از بیمه عمر در اروپا به گونه‌ ای طراحی شده است که فرد قبل از ابتلا به بیماری و یا در زمان تشخیص زودهنگام بیماری می‌تواند مبلغی را پرداخت کند. این بیمه برای کسانی که وابستگی مالی دارند (همسر، فرزندان یا والدین پیر) هم می‌ تواند استفاده ‌شود.

بیمه بیماری صعب العلاج

این بیمه می‌تواند در مواقعی که فرد به کمک‌ های مالی پزشکی برای بیماری‌ های سخت نیاز داشته باشد، او را تحت حمایت قرار دهد. برای مثال بیماری سرطان، سکته قلبی و سکته مغزی که باعث آسیب شدید شوند، تحت چتر حمایت بیمه بیماری صعب العلاج قرار می‌گیرند، البته این پوشش بیمه ای در قالب قرارداد بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد نیز وجود دارد و بیمه پاسارگاد تعداد پنج بیماری صعب العلاج یا اصطلاحا خاص (سکه قلبی، سکته مغزی، جراحی قلب باز، پیوند اعضای حیاتی و انواع سرطان) را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه حمایت از درآمد چیست؟

اگر یک بیماری یا ناتوانی جسمی مانع از این شود که بتوانید برای یک دوره درآمد کسب کنید، بیمه حمایت از درآمد می‌تواند این مدت زمان را برای شما جبران کند. البته قبل از اینکه واجد شرایط حمایت از بیمه شوید، باید بین 30 تا 90 روز را در دوره انتظار طی کنید. این نوع بیمه بین 75 تا 80 درصد از درآمد بیمه شده را پرداخت می‌کند. مدت زمانی که تحت حمایت این نوع بیمه قرار می‌گیرید، مشخص نیست. اما باید طی یک دوره 3 ماه حتماً هزینه‌ های بیمه را پرداخت کرده باشید تا بیمه از شما حمایت کند. بیمه حمایت از درآمد به دو صورت غرامت و ارزش توافق شده وجود دارد. خط مشی حمایت از درآمد به صورت غرامت، براساس درآمد شما در زمان ثبت نام برای بیمه است. مطالبات در پایان براساس میانگین مبلغ پیش ‌پرداخت و میزان مبلغی است که ماهانه پرداخت می‌کنید.

در روش ارزش توافق شده، میزان حمایت بیمه از شما، با در نظرگرفتن تغییرات درآمد در طی زمان انجام می‌شود. این نوع از بیمه حمایت از درآمد نسبت به نوع غرامتی گرانتر است. به طور کلی بیمه حمایت از درآمد برای کسانی که به دنبال امنیت شغلی هستند، کاربرد دارد.

بیمه ناتوانی دائمی چیست؟

از کار افتادگی کامل و دائم که غالباً به عنوان (TPD) شناخته می‌شود، دلیلی برای تهیه بیمه عمر است. این نوع بیمه می ‌تواند شما را در مقابل احتمال عدم توانایی کار مجدد در اثر آسیب یا بیماری یاری دهد.

به طور کلی دو نوع بیمه برای TPD وجود دارد:

اگر قادر به ادامه شغل خود نباشید، این نوع بیمه می ‌تواند از شما پشتیبانی کند.

نوع ارزان ‌تر این بیمه می‌تواند زمانی که قادر به کار کردن نیستید، مبلغی را به عنوان حقوق به شما پرداخت کند.

در قالب قرارداد بیمه عمر پاسارگاد، پوشش از کارافتادگی کامل و دائم بر اساس پرداخت غرامت و معافیت از پرداخت حق بیمه برای بعد از ازکارافتادگی بیمه شده، طراحی شده است.

 

چگونه بهترین بیمه عمر را انتخاب کنیم؟

شاید به جرات بتوان گفت که یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان خرید بیمه عمر انتخاب بهترین بیمه عمر و بهترین شرکت ارائه دهنده بیمه عمر می باشد، با بررسی طرح های شرکت های مطرح بیمه ای همچون پاسارگاد، ایران، سامان، کارآفرین و... و با کمی مقایسه میتوانید بهترین محصول و شرکت ارائه دهنده را برای خود و خانواده خود انتخاب کنید، در حال حاضر شرکت بیمه پاسارگاد با بالغ بر 6 میلیون نفر بیمه شده عمر بالاترین آمار فروش در صنعت بیمه ایران را دارا می باشد و همچنین محصول بیمه عمر پاسارگاد قراردادی با پوشش های متنوع و مناسب هرسطح درآمدی جهت پرداخت حق بیمه می باشد.

در صورتی که وقت و دانش کافی و تخصصی جهت مقایسه و بررسی شرکت های مختلف را ندارید، کارشناسان ما در تیم pasargad24 در طول شبانه روز آماده مشاوره و اطلاع رسانی به هم وطنان عزیر می باشند.

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

محتوای مشابه

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

نظرات کومنتو

با سلام و احترام من بیمه تکمیلی پاسارگاد رو دارم. برای مشاهده خسارتهای درمان نمی تونم فعالسازی انجام بدم. ممکنه راهنماییم کنید؟
حافظ خانی یک نظر برای پرسشنامه سایر رشته ها ارسال کرد
سلام خسته نباشید اتباع هم میتوانند بیمه تکمیلی بخرند
مهتاب یک نظر برای پوشش های بیمه ای ارسال کرد
پوشش تکمیلی رایگان بیمه عمر پاسارگاد واقعا یکی از مزایای خرید بیمه عمر پاسارگاد می باشد که می تونید این بیمه نامه را داشته باشید.
سمیرام یک نظر برای بازرسی و نظارت بر شعب بیمه پاسارگاد ارسال کرد
مزخرف ترین و ضعیف ترین شرکت بیمه پراز تخلفات مدیران
محمد یوسفی یک نظر برای بازرسی و نظارت بر شعب بیمه پاسارگاد ارسال کرد
سلام شما را ب خدا قسم جواب من رو بدید من سال 1400 پول واسه ثبت نام بیمه عمر پاسارگارد واریز کردم.نماینده شما هنوز من رو ثبت نام نکرده خدا رو خوش نمیاد من 1200000تومان پول واریز کردم برای 1سال ولی هنوز خبری از بیمه نیست آدرس نمایندگی خراسان رضوی شهرک باخرز آقای قربانی
سلام چراپیگیری سهمیه بیمه کارگرساختمانی تاتاریخ 97/12/12 راپیگیری نمی شود لطفن پیگیری شود شماره تماس 09378139815ازشهر خمینی شهر
ماهان یک نظر برای پرداخت ارسال کرد
خوبه
ماهان یک نظر برای پرداخت ارسال کرد
کشتی
سود مشارکت بیمه عمر کارافرین سال 1401 کی واریز میشود ممنون
ناصر یک نظر برای دریافت فرم های اداری ارسال کرد
سلام وقتتون بخیر بامدرک دیپلم پژوهشکده صالحین سامان موردقبول استخدام شرکت پاسارگاد هسته میشه راهنمایی کنید ممنون
محمد یک نظر برای بیمه بازنشستگی پاسارگاد ارسال کرد
بسیار جامع و کامل توضیح دادین.موفق و پیروز باشید
6ALOOF2N вакансии'www.name2.com یک نظر برای برای خرید بیمه عمر به چه نکاتی باید توجه کرد ؟ ارسال کرد
6ALOOF2N вакансии'www.name2.com
10N1UEFPQKM вакансии'www.name2.com یک نظر برای آیا فروش بر مبنای جدول استعلام صحیح میباشد؟ ارسال کرد
10N1UEFPQKM вакансии'www.name2.com
HPUA4V6 вакансии'www.name2.com یک نظر برای بیمه­ ی عمر، گامی مطمئن به سوی فردا ارسال کرد
HPUA4V6 вакансии'www.name2.com
3FPNCEP вакансии'www.name2.com یک نظر برای بررسی بیمه عمر در کشور ژاپن ارسال کرد
3FPNCEP вакансии'www.name2.com
1LXOWZJQWYJ вакансии'www.name2.com یک نظر برای امنیت شعلی بالا با اخذ نمایندگی بیمه عمر ارسال کرد
1LXOWZJQWYJ вакансии'www.name2.com
ABQ2WJM2E вакансии'www.name2.com یک نظر برای نکاتی که بهتر است درباره بیمه آتش سوزی شرکت پاسارگاد بدانیم ارسال کرد
ABQ2WJM2E вакансии'www.name2.com
4A1XDTX7L вакансии'www.name2.com یک نظر برای بازار هدف فروش بیمه های عمر ارسال کرد
4A1XDTX7L вакансии'www.name2.com
محمد دیبانژاد یک نظر برای پرسشنامه سایر رشته ها ارسال کرد
سلام بنده سوالی داشتم ؟ من بیمه عمر پاسارگاد را دقیقه ۱۸ ماه داشتم یعنی ماهانه تا ۱۸ ماه �داخت کرده‌ام و بعد از ۱۸ ماه اقدام به بازخرید بیمه خود کردم و البته مبلغ یک و نیم میلیون تومان وام دریافت کردم که دو قسط آن را دادم اما موقع بازخرید مبلغ پرداختی از طرف بیمه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود .در ۱۲ ماه اول ۳۰۰۰۰۰تومان و ۶ ماه ۳۳۰۰۰۰تومان
Q34E113U7JG вакансии'www.name2.com یک نظر برای مراحل صدور بیمه زندگی،مدارک مورد نیاز،میزان سود تضمینی ارسال کرد
Q34E113U7JG вакансии'www.name2.com
طاهره نعمت اللهی یک نظر برای بیمه موتور ارسال کرد
استاد نوری و سرکار خانم صدفی تشکر از شمام سلامت باشید مطالب آموزنده بود
امیر محمد فلاح یک نظر برای آموزش مجازی نمایندگان بیمه پاسارگاد ارسال کرد
من نام کاربری و رمز عبور رو فراموش کردم نمیتونم وارد پنل کاربری بشم میشه دوباره فعال کنید
رضا خالق پناه یک نظر برای آموزش نحوه پر کردن پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد ارسال کرد
سلام. فورم آموزشی شما قدیمی هست. لطفا به سال 1401 به روز کنید و آموزش فورم جدید را بگذارید. با سپاس.
صادقی یک نظر برای بازار هدف فروش بیمه های عمر ارسال کرد
با سپاس از مطالب اموزنده و مختصر و مفید جنابعالی پاینده باشید
محسن حسنی نماینده ومشاوربیمه عمر یک نظر برای درباره ما ارسال کرد
باسلام، ممنون از سایت آموزنده تون که مطالب رو به روز اطلاع رسانی میکنید.
عزت درستان یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
در مورد بیمه مستمری سوالی داشتم آیا در پایان قرار داد فقط مستمری ماهانه به شخص در مدت دزمان تعیین شده تعلق میگیرد یا نه مثل بیمه عمر مبلغ بازخرید بیمه نامه هم به بیمه شده پرزداخت می شود
آرش صدوقی یک نظر برای فروش بیمه عمر به صرافی ها و طلافروشی ها ارسال کرد
حرفی هم که شما میزنی لطفا مستند بزن، از روی حسادت و غرض صحبت نکن، من خودم نماینده یه شرکت دیگه ام ولی اگر اطلاعات و تجربه امروزم رو داشتم حتما میومدم سراغ پاسارگاد
آرش صدوقی یک نظر برای فروش بیمه عمر به صرافی ها و طلافروشی ها ارسال کرد
شرکتی با پشتوانه های عالی و منحصر بفرد برترین بیمه خصوصیه به نظرم من دوستانی که میخوان کار کنن بدونن که کاری بسیار آموزشیه
Mohammad یک نظر برای اعطای نمایندگی ارسال کرد
باعرض سلام و درود خدمت شما سروران گرامی کسی که واسه نمایندگی بیمه اقدام کند چه بیمه های بغیراز عمرواتیه رو می‌تونه انجام بده؟
مهناز سليماني یک نظر برای انواع بیمه مستمری ارسال کرد
سلام مطالب كامل و آموزنده بود سوال خاص نبود خيلي ممنون از زحمات شما بزرگواران
مصطفی حسینی یک نظر برای انواع بیمه مستمری ارسال کرد
سلام و خسته نباشید خدمت استاد نوری عزیز و بزرگوار ضمن عرض خدا قوت خدمت حضرتعالی مطالب کاملا جا افتاده بود سوالی نیست ممنونم از زحماتی ک میکشید
علی حسینی یک نظر برای انواع بیمه مستمری ارسال کرد
سلام بیمه مستمری بصورت یکجا به چه صورت است مستمری از کی تعلق می گیرد
سمیه صدفی یک نظر برای انواع بیمه مستمری ارسال کرد
مطلب بسیار مفید و کامل بود ممنون از انتشار این مقاله
علی یک نظر برای فروش بیمه عمر به صرافی ها و طلافروشی ها ارسال کرد
ازهربیمه خرید کنید از بیمه ی پاسارگاد هیچی نخرید که همش کلکه?
خنجرخانی یک نظر برای اعطای نمایندگی ارسال کرد
باسلام وقت بخیر خواستم بدونم زمانی که 2نفر از آزمون و مصاحبه قبول شدن میتوانند مشترک دفتر نمایندگی افتتاح کنند
عالی بود. ممنون از نکات کلیدی و کاربردی ای که بیان کردید?
محمد نمازی یک نظر برای درباره ما ارسال کرد
درود بر شما
مینا یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
خدماتی که ارائه میدین عالیه خسته نباشید واقعا
Amir یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
مطالب خیلی بروز و قابل توجه ان
امین یک نظر برای خرید آنلاین بیمه عمر ( پاسارگاد ) ارسال کرد
مشاوره ای که دادید خیلی مفید بود ممنون

افراد آنلاین

ما 81 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد