مشاوره تلفنی پاسارگاد24

روزی که نماینده بیمه عمر و تآمین آتیه پاسارگاد شدم

نویسنده :

علی نظری - مدیر آموزش و نظارت بر عملکرد مدیران فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

علی نظری

ای که با نامت جهان آغاز شد         دفتر ما هم به نامت باز شد

دفتری کز نام تو زیور گرفت                 کار آن از چرخ بالاتر گرفت

سال ها فعالیت در رشته های مختلف مثل تاسیس شرکت خدمات کامپیوتری ،بازاریابی قطعات کامپیوتر و بعدش هم صنعت بزرگ و پولساز ساختمان مرا سیراب نمی کرد، چرا که من هم مثل عموم نمایندگان بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد، به دنبال سیراب کردن عطش عشق ورزی و کسب لذت در کنار مردم بودن، بودم.بنابراین روزها به دنبال کار می گشتم کاری که در خور شآن و پرستیژ فردی و اجتماعی ام هم خوانی داشته باشد.کاری که در زندگی دیگران تولید ارزش افزوده کند و رضایتمندی مرا هم فراهم سازد.به همین جهت رفتم سراغ اخذ نمایندگی بیمه عمر و تآمین آتیه پاسارگاد.

پرستیژ اجتماعی 

در مسیر بررسی های خودم، متوجه شدم، صنعت بیمه ، هم از منظر پرستیژ اجتماعی و هم از منظر پولساز بودن با علایق من دلنوازی می کند و جذابیت خاص خودش را به رخ می کشد.و همین دلبری های این صنعت بود که در سال 92 پس از تحقیق و تفحص در رتبه بندی شرکت ها و خدمات ارایه به مشتری و خوش نامی و اقبال مردم به پاسارگاد باعث جذب من به شرکت بیمه پاسارگاد شد.

رسالت شخصی 

إِنَّ اللهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ (قران کریم رعد 11)

بر اساس آموزه های دینی خداوند سرنوشت کسی را تغییر نمی دهد مگر آن که خود او مشتاقانه بخواهد، از آن جایی که من هم به دنبال ایفای رسالت شخصی خودم نسبت به جامعه بودم با بدست آوردن نشانه ها وارد صنعت بیمه شدم. از آن تاریخ تا کنون تمام وقت در تلاش برای تحقق رسالت شخصی خودم که همانا خدمت به مردم عزیز کشورم است، می باشم.

دوره های آموزشی بیمه عمر و تامین آتیه 

حال که شرکت مورد نظر خودم را پیدا کرده بودم می بایستی بر اساس ساختار سازمان فروش شرکت بیمه پاسارگاد، با یکی از گروه های فعال در زمینه فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد هماهنگ شده و در کلاس های آموزش فنی، تخصصی و حرفه ای فروش بیمه های عمر و تامین آتیه حضور پیدا می کردم، تا امکان فعالیت من در سازمان فروش محقق می شد و به عنوان نماینده فروش بیمه عمر و تامین آتیه وارد بازار هدفم می شدم، تا از محل ارائه خدمات بیمه ای در خدمت مردم جامعه خودم می بودم و هم به درآمد مناسب و منطقی با روند رو به افزایش دست می یافتم.

دوره های آموزشی بیمه عمر و تامین آتیه

در همین راستا با گروه معظم 907 به مدیریت جناب آقای امیر حیدری، استاد بزرگوار و کار کشته در رشته بیمه های زندگی همکاری خودم را آغاز کردم. و از این بابت بسیار خرسند بوده و خدا را شاکر هستم.

ساختار سازمان فروش بیمه های عمر و تامین آتیه 

خوشبختانه سارختار منطقی سازمان فروش بیمه پاسارگاد به گونه ای طراحی شده تا نمایندگان عاشق پیشه و جاه طلب بتوانند در مسیر تعالی شغلی قرار بگیرند و همچون من ارتقاء شغلی پیدا کنند و در این ساختار از سطح نمایندگی به مدیر فروشی و سپس مدیر آموزشی رشد یابند و در زمان منطقی خودش نیز به مقام مدیر توسعه ای و آنگاه به جایگاه مدیر ارشدی ارتقاء یابند. چرا که فرآیند پیشرفت در ساختار سازمان فروش بیمه های عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد، حاصل باورهای درست ذهنی است.

مبارزه با بیکاری 

شرکت بیمه پاسارگاد به عنوان شرکت پیشرو و برتر در صنعت بیمه در مسیر مبازه با بیکاری ،توانسته با کمک به برنامه کاهش بیکاری دولت با ایفای مسولیت های اجتماعی خود به واسطه اعطای نمایندگی بیمه های زندگی پیشرو و پیشقدم باشد، و از این روی شما را به همکاری دعوت می کند. شما به عنوان نماینده و مشاور بیمه های عمر علاوه برداشتن پرستیژ اجتماعی و درآمد منطقی رو به رشد، می توانیدآرزوهای خود را نیز محقق سازید.

بنابراین اگر طالب رشد و پیشرفت در زندگی فردی و اجتماعی خود می باشید به گروه پر توان تیم فروش افرا (آفرینندگان فردای روشن ایران) بپبوندید.

علی نظری مدیر آموزش و نظارت بیمه پاسارگاد

محتوای مشابه

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

افراد آنلاین

ما 81 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد