مشاوره تلفنی پاسارگاد24

تغییر ذهنیت جهت فروش بیمه های عمر

 

در ابتدا باید بگویم که فروش بیمه های زندگی بهترین حرفه ی روی کره زمین است و برای انجام این امر باید ذهنیت خود را تغییر داد تا به یک فروشنده حرفه ای بدل شوید. همه افراد این توانایی را دارند که به عنوان یک انسان و یک فروشنده فعالیت کنند فقط باید تغییرذهنیت خود را ایجاد کنند و عضویت خود در باشگاه نا امیدی را لغو نمایند بله باشگاه نا امیدی کسانی که دائما در حال شکست هستند و از زمان خودشان به درستی استفاده نمیکنند درباره این که چرا مشکلات وجود دارد درباره رکود و اینکه چرا مردم خرید نمیکنند صحبت میکنند حالا اعضای این باشگاه را شناختید باشگاهی که درهرکشور وهرشغلی وجود دارند.

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

برای تغییر الگوی ذهنی باید سه اصل را رعایت کنیم :

  1. صادق باشیم
  2. ذهن خودتان را باز کنید
  3. ایجاد علاقه به یاد گیری را تقویت کنید

اگر از شرایط مالی و اجتماعی خود راضی نیستین آموزشهایی که تا الان دیده اید مناسب نبوده و وقت ایجاد تغییرات رسیده است .

اولین معلم همه ما پدر و مادر هستند که آنها به شما یاد میدهند چگونه راه بروید دستتان را میگیرند چند قدم با شما به جلو می آیند و بعد از مدتی دستتان را رها کردند آیا برای بار اول موفق به راه رفتن شدید ؟ آیا کاری را که بسیاری از فروشنده ها در فروش بیمه کرده اند را انجام داده اید ؟این افراد میگویند چقدر سخت و ناراحت کننده است نه شنیدن و عدم فروش فکر نمیکنم دیگر ادامه بدهم این کار جواب نمیدهد .

ایا این همان کاری است که ما در زندگی انجام میدهیم . بعنوان یک کودک چه کردیم ؟دوباره با تلاش و امتحان بلند شدیم علی رغم درد و ناراحتی ایستادیم و راه رفتیم مدام زمین خوردیم و صدایی در ذهن ما میگفت انجام نده اما بعد از مدتی اتفاق دوم صورت گرفت و در نهایت استاد راه رفتن شدید .

دو اصل وجود داشت برای اینکه شما استاد راه رفتن شدید اول اینکه معلمی داشتید که بشما راه را نشان داد و دوم تمرین و تلاش و نا امید نشدن شما . اینک مسیر درست را میشناسید پس با مدیریت ذهن خود و تلاش و کوشش هوشمندانه امر فروش موفق بیمه های عمر را محقق نمایید . شرکت بیمه پاسارگاد ارائه دهنده آموزش های تخصصی در این زمینه می باشد که شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزشی مربوطه گام های موثری در این زمینه بردارید.

 

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

محتوای مشابه

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

افراد آنلاین

ما 102 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد