بیمه عمر پاسارگاد

محصول بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد در سال های اخیر بسیار مورد توجه و اقبال عمومی قرار گرفته است. با توجه به اینکه در حال حاضر شرکت بیمه پاسارگاد بیشترین سهم از بازار فروش بیمه های زندگی را در بین تمامی شرکت های بیمه ای داراست، همواره ثابت کرده چه در مقوله ی فروش اولیه و چه در مراحل خدمات پس از فروش همواره حامی بیمه شدگان خود بوده و به حق، در رتبه بندی شرکت های بیمه ای توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از آغازین سال های فعالیت بیمه گری، در سطح یک توانگری مالی قرار گرفته است. لذا تصمیم گرفتیم تا با ارائه توضیحاتی کامل و جامع به معرفی محصول بیمه زندگی یا همان عمر و تامین آتیه بپردازیم و شرایط و امتیازات خاص آن را برشماریم.

بیمه عمر پاسارگاد محصولی دو وجهی است

دو وجهی بودن این بیمه نامه به این معناست که شما با خریدن این محصول هم از پوشش های بیمه ای و درمانی ناشی از حوادث بهره مند میگردید و هم از طرفی دیگر صندوق پس اندازی برای خود ایجاد میکنید که در زمان بازنشستگی کمک حال شما خواهد بود. توجه داشته باشید لزوم داشتن این بیمه نامه در زندگی امروز ثابت شده است زیرا شما با خرید این بیمه نامه در مدت زمانی طولانی ( 5 تا 30 سال) خود را در برابر ریسک هایی چون حوادث، از کار افتادگی، بیماری های خاص پر هزینه و فوت به هر علت، بیمه میکنید. به عبارتی دیگر شما با خرید بیمه عمر پاسارگاد ریسک ها و خطراتی که ممکن است برایتان ایجاد شود را به دوش شرکت بیمه پاسارگاد می اندازید و خیالتان از بابت همه چیز راحت است.

 

 

پوشش های بیمه ای و درمانی بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

با خرید بیمه عمر پاسارگاد پوشش های بیمه ای زیر روی بیمه نامه شما فعال خواهد شد:

پوشش از کار افتادگی کامل و دائم:

این پوشش مخصوص افرادی ست که دارای شغل هستند و به واسطه ی بیماری یا حادثه دچار از کار افتادگی کامل و دائم میشوند و دیگر قادر به انجام هیچ کاری نیستند. در این موارد شرکت بیمه پاسارگاد به دو صورت از بیمه شده خود حمایت میکند.

اول اینکه غرامتی تا سقف 100 میلیون تومان به وی پرداخت خواهد کرد و دوم اینکه از معافیت پرداخت حق بیمه عمر تا پایان مدت قرارداد بهره مند خواهد گردید.

پوشش حادثه:

این پوشش در بیمه نامه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد مشتمل بر سه پوشش زیر مجموعه است، فوت ،نقص عضو و هزینه های پزشکی ناشی از حوادث در این پکیج قرار میگیرند .

حادثه در اصطلاح بیمه ای واقعه ای غیر قابل پیش بینی و غیر قابل کنترل است که منشا عامل خارجی داشته و فرد حادثه دیده در بروز آن عمد و قصدی ندارد. در صورت فوت بیمه شده در اثر حادثه تا سقف 1 میلیارد و 400 میلیون تومان، در صورت نقص عضو ناشی از حادثه تا سقف 700 میلیون تومان و در صورت انجام هر گونه هزینه پزشکی برای درمان عضو آسیب دیده، تا سقف 70 میلیون تومان در هر سال بیمه ای،امکان پرداخت خسارت توسط شرکت بیمه به ذینفع وجود خواهد داشت.

بطور مثال شخصی بر اثر یک آسیب ورزشی نیاز به جراحی زانو دارد، چون بر اثر حادثه این اتفاق افتاده است شرکت بیمه پاسارگاد تا سقف 70 میلیون تومان هزینه های درمانی و بیمارستانی وی را با ارائه دستور پزشک و فاکتور هزینه کرد، پرداخت میکند و هیچ درصدی به عنوان فرانشیز از روی فاکتورهای ارائه شده کسر نمیگردد و تمام خسارت با توجه به تعهد شرکت بیمه پاسارگاد در قالب قرارداد بیمه عمر پرداخت میگردد.

پوشش بیماری های خاص:

شما با خرید بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد میتوانید از آیتم بیماری های خاص در بیمه نامه خود بهره مند شوید. 5 بیماری سخت و پر هزینه در این پکیج قرار دارد که عبارتند از سکته قلبی، سکنه مغزی، جراحی قلب باز(تعویض یا ترمیم عروق کرونر)، پیوند اعضای اصلی بدن (پیوند کلیه، کبد، ریه، مغز استخوان و قلب) و انواع سرطان ها به جز سرطان ملانومای پوستی، نحوه پرداخت غرامت در این آیتم به این صورت است که بابت هر یک از این بیماری ها تا سقف 100 میلیون تومان به عنوان غرامت بیماری های خاص به بیمه شده تعلق خواهد گرفت.

پوشش فوت طبیعی:

همانطور که از اسم بیمه عمر پاسارگاد پیداست پوشش فوت اصلی ترین پوشش این بیمه نامه است. درست است که پرداخت سرمایه فوت به ورثه ی متوفی هیچوقت عزیز فوت شده را بر نمیگرداند ولی همین پول در شرایط امروز جامعه میتواند تا بخش زیادی از آلام و نگرانی های آنان را التیام بخشد تا بتوانند راحت تر با غم نبود سرپرست خانوار یا هر یک از عزیزان از دست رفته ی خود کنار بیایند. غرامت فوت طبیعی در این پوشش تا سقف 700 میلیون تومان است که به ذینع یا ذینفعان متوفی پررداخت خواهد شد.

صندوق مکمل بازنشستگی قوی با خرید بیمه عمر پاسارگاد

اولین وجه این بیمه نامه ها که در مورد پوشش های بیمه ای و درمانی حوادث بود را برشمردیم حال به قسمت جذاب و هیجان انگیز صندوق مالی و بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد میرسیم. شاید برای شما هم سوال باشد که عدد و رقم های بزرگی که در جدول های پیوست سند بیمه عمر پاسارگاد نوشته میشود به چه صورت محاسبه خواهد شد و اساسا چه سودی به این صندوق ها تعلق خواهد گرفت؟ سود متعلقه به صندوق سرمایه گذاری بیمه های عمر و تامین آتیه مشتمل بر دو نوع سود است .

اول سود تضمین بیمه مرکزی که طبق آیین نامه 68 برای دو سال اول 16 درصد، دو سال دوم 13 درصد و از سال پنجم به بعد10 درصد میباشد.

توجه شما را به دو نکته جلب میکنم :

اول اینکه شما هیچگونه موسسه مالی، بانک، صندوق های قرض الحسنه و .... را پیدا نخواهید کرد به شما برای بلند مدت تضمین سود بدهند و این موضوع فقط در بیمه های زندگی (عمر و تامین آتیه) میسر شده است و شما یک سرمایه گذاری بلند مدت با سود تضمینی خواهید داشت. اما نکته دوم این است که این سود کمترین سود متعلقه به این صندوق ها خواهد بود چون سود مشارکت در منافع هم به این صندوق ها واریز خواهد شد.

سود مشارکت در منافع بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست؟

شرکت بیمه پاسارگاد با توجه به سرمایه گذاری های کلان توانسته به بازدهی بسیار خوبی از این محل دست پیدا کند و طبق الزامات مالی بیمه مرکزی و موضوع مدیریت ریسک و حفظ منافع بیمه شدگان شرکت بیمه پاسارگاد موظف است اندوخته صندوق مشتریان بیمه عمر را برای کسب سود منطقی سرمایه گذاری کند. حال با پایان هر سال مالی در زمان تشکیل مجمع عمومی سالیانه شرکت حساب این اعداد و ارقام و سود حاصله مشخص و اعلام خواهد شد. از سال 1390 تا کنون همواره سود های قطعی (سود تضمین + مشارکت) اعلام شده توسط بیمه پاسارگاد بین 18 تا 22 درصد متغیر بوده است و به اندوخته صندوق سرمایه گذاری بیمه گذاران بیمه های عمر پاسارگاد اضافه شده است.

با خرید بیمه عمر پاسارگاد منزل مسکونی خود را هم بیمه آتش سوزی کنید

یکی دیگر از مزایاس بسیار خوب بیمه عمر پاسارگاد این است که شما همزمان که از پوشش های بیمه ای و مزایای بازنشستگی این بیمه نامه بهره مند میشوید، میتوانید منزل مسکونی خود را نیز در برابر خطر آتش سوزی، صاعقه، انفجار، زلزله و آتشفشان تحت پوشش قرار دهید. سقف خسارت پرداختی در این پوشش 800 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

Sos پوشش همیشه جذاب

پوشش درمانی جهت هزینه های بستری و جراحی برای مشتریانی که اندوخته صندوق سرمایه گذاری آن ها به بالای دو میلیون تومان رسیده باشد در قالب قرارداد بیمه عمر پاسارگاد تعریف شده است. هر گونه عمل های جراحی و بستری های بیمارستانی(بجز استثنائات) تحت پوشش این آیتم قرار دارد و مشتریان ما تا سقف 30 میلیون تومان میتوانند از این بیمه درمانی استفاده کنند.

سخن آخر

در این محتوا سعی بر آن داشتیم تا به صورت خلاصه مزایای خرید بیمه عمر شرکت بیمه پاسارگاد را معرفی نماییم نکته مهم و قابل تامل در این نتیجه گیری اینست که اگر شما تصمیم به خرید این بیمه نامه گرفته اید در اصل با پرداخت یک حق بیمه به صورت مرتب یک پکیج کامل از انواع پوشش های بیمه ای را خریداری کرده اید. در واقع شما قراردادی بلند مدت با شرکت بیمه پاسارگاد منعقد میکنید و امروز تا پایان قرارداد ما شما را تحت پوشش مزایای بیمه ای قرار میدهیم و از طرفی دیگر در پایان قرارداد چند برابر پولی را هم که در طی این مدت پرداخت کرده اید را به شما باز میگردانیم.... چه از این بهتر؟

منتظر شما هستیم

مطمئنا خرید بیمه عمر شرکت بیمه پاسارگاد نیاز به مشاوره ای تخصصی دارد تا قراردادی طبق شرایط خاص شما صادر شود و عدد و رقم ها با محاسبات نرم افزاری به شما اعلام گردد .مشاورین گروه 8601 با سابقه ای بالا در فروش تخصصی بیمه نامه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد در کنار شما خواهند بود تا بهترین مشاوره را برای خرید این بیمه نامه به شما ارائه نمایند. حتی یک روز تاخیر در خرید بیمه نامه عمر میتواند صدمات جبران ناپذیری به شما وارد کند. منتظر تماس شما هستیم....

آرامش شما هدف ماست

شرکت بیمه پاسارگاد

فرانک زارع مدیر آموزش و فروش شرکت بیمه پاسارگاد

آبان1400

 

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

 

محتوای مشابه

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

افراد آنلاین

ما 119 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد