رشد کارمزدی بالا و درآمدی مستمر در صنعت بیمه

چگونه به رشد کارمزدی بالا و درآمدی مستمر در صنعت بیمه دست یابیم ؟

با سلام به همراهان عزیز ما در سایت پاسارگاد ۲۴ 

در این قسمت از سلسله مطالب مربوط به اخذ نمایندگی در بیمه پاسارگاد پس از توضیحات در مورد اخذ کد نمایندگی و نحوه پرداخت کارمزد فروش بیمه نامه عمر و تامین آتیه به نمایندگان در مطالب پیش،  در این مقاله قصد داریم توضیحاتی در ارتباط با اینکه نماینده فروش بیمه زندگی چه اقداماتی انجام دهد تا کارمزد بالا و رو به رشدی داشته باشد را بیان می کنیم؛

رشد کارمزد بیمه عمر

نکته اول و مهم این است که شما به عنوان نماینده بیمه باید بدانید قدم در راه آسانی نگذاشته اید پس خود را کاملا آماده کنید و قوی باشید تا با شنیدن «نه» از سمت مشتریان روحیه تان تضعیف نشود !!

 

تکیه بر نقاط مثبت شخصیتی و داشتن اعتماد به نفس :

با تکیه بر ویژگی های شخصی خود همچون اعتماد به نفس ،فن بیان ،توانایی ارتباط برقرار کردن با مردم ،خوشرویی، پیگیری و ویژگی های علمی همچون تسلط بر مباحث فنی و اصولی بیمه نامه قدم های محکمی در این راه بردارید.

داشتن برنامه ریزی منظم روزانه جهت ملاقات با مشتریان احتمالی

شما بعد از اخذ کد نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد، باید خود را متعهد کنید که در طول روز حتماً ساعتی را به کار مشاوره اختصاص دهید و طبق یک برنامه ریزی منظم در طی هفته برنامه کاری تعریف شده ای برای خود داشته باشید «اجازه بدهید خیلی ساده خدمت شما عرض کنم که اگر در این کار برای خودتون برنامه ریزی دقیقی نداشته باشید و به این کار به چشم شغلی نگاه کنید که در اوقات بیکاری و فراغت به اون مشغول باشید هیچ وقت نمی توانید در دسته نمایندگان حرفه ای و پر درآمد این صنعت باشید »

پس از همین الان که اول راه هستید قدم هاتون رو محکم بردارید تا ما هم با تکیه بر تجربه چندین ساله مان در صنعت بیمه به شما کمک کنیم خیلی زود پله های ترقی را طی کنید .خب حالا میرسیم به این موضوع که چه کنیم کارمزد ما افزایش چشمگیری داشته باشد؟

فروش بیمه نامه بر مبنای پرتفوی سالانه و شش ماهه

نمایندگان عزیز از فروش بیمه با روش پرداخت سالانه نترسید !

از اینکه به مشتری خود مبالغ بالایی از حق بیمه رو پیشنهاد بدید نترسید!!!!

بهتون قول میدم همین کار شما باعث میشه در دید مشتری یک نماینده قوی و حرفه‌ای جلوه کنید فروش بیمه ی سالانه برای همه ی ما خوبه، اگر مشتری ، نماینده و شرکت بیمه پاسارگاد رو یک‌مثلث در نظر بگیرید باید بهتون بگم که تمام این سه ضلع از فروش بیمه ی سالانه بهره خواهند برد می پرسید چگونه؟؟؟ با یک مثال خیلی عادی و ساده برای شما توضیح میدم :

در مطالب قبلی برای شما توضیح دادیم که کارمزد سال اول بیمه نامه های عمر حداکثر ۲۰ درصد حق بیمه است. حالا اگر شما به مشتری بیمه ای با حق بیمه ماهانه ۱۰۰ هزار تومان پیشنهاد دهید، و مشتری اقدام به خرید کند، یعنی شما هر ماه ۲۰ هزار تومان از محل پرداخت حق بیمه های بیمه های این بیمه نامه کارمزد خواهید داشت، حالا اگر شما به جای این ۱۰۰ هزار تومان مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان حق بیمه به صورت سالانه دریافت کنید ۲۴۰ هزار تومان یکجا کارمزد دریافت خواهید کرد، پس این اولین مزیت فروش سالانه برای نماینده فروش بیمه عمر می باشد.

اما مزیت دوم چیست؟ وقتی مشتری سالی یکبار پرداخت حق بیمه دارد، نماینده فروش نیز سالی یکبار اقدام به پیگیری و گزارش گیری جهت پرداخت مشتری می نماید در صورتی که در روش پرداخت ماهانه احتمال فراموش کردن پرداخت حق بیمه توسط مشتری بیشتر می شود.

منفعت پرداخت حق بیمه به صورت سالانه برای مشتری چیست ؟

حالا برای مشتری چه منفعتی دارد ؟؟

اول اینکه صندوق مالی (اندوخته ریاضی) بیمه نامه که از محل پرداخت حق بیمه توسط مشتری شکل می گیرد، هنگام پرداخت حق بیمه به صورت سالانه در مقایسه با صندوقی که حق بیمه آن به صورت ماهانه پرداخت شود در انتهای قرارداد رشد بیشتری خواهد داشت، به دلیل اینکه شرکت بیمه پاسارگاد حق بیمه عمر را به صورت تجمیعی گرفته و یکجا نسبت به سرمایه گذاری آن اقدام میکند، پس این به نفع مشتری است.

مزیت بعدی اینکه با توجه به مشغله های مردم ممکن است به دلایل مختلف بیمه شده پرداخت حق بیمه را فراموش کند و این عدم پرداخت مرتب اقساط وضعیت  بیمه نامه را خطرناک می کند !!!!

و در ضلع بعدی این مثلث شرکت بیمه پاسارگاد قرار دارد که با گرفتن حق بیمه ها و سرمایه گذاری این منابع مالی می تواند تعهدات خود را در قبال بیمه شدگان اجرا کند، پس وقتی حق بیمه بالاتری دریافت کند سود بالاتری هم در سرمایه‌گذاری‌ها برای مشتری و سهامداران خود خواهد داشت .

با این توضیحات متوجه شدیم که فروش بیمه نامه های سالانه به نفع همه ماست و مشتری، نماینده بیمه عمر و حتی شرکت بیمه پاسارگاد از این موضوع منتفع می شوند.

خب این از فروش سالانه ولی باید بدونید برای داشتن یک کارمزد با کیفیت و مستمر فقط فروش بیمه سالانه کافی نیست ،پرتفوی نماینده فروش بیمه زندگی باید ترکیبی از تمام روش های پرداخت باشد.شما به بیمه نامه هایی با روش پرداخت ماهانه، سه ماهه و شش ماهه هم احتیاج دارید تا یک کارمزد مستمر داشته باشید و خیالتان از بابت داشتن کارمزدی با ثبات راحت باشد و با فکر باز به فروش های بیشتر خود فکر کنید.

باز هم میگم که نمایندگان بیمه عمر نباید از فروش بیمه های با کیفیت و با روش پرداخت سالانه و شش ماهه بترسند!!!

این ذهنیت شماست که به مشتری القا می‌شود اگر باقدرت در جلسه مشاوره حاضر شوید و به مباحث فنی و مشاوره ای مسلط باشید خیال  مشتری هم راحت خواهد بود که با یک فرد حرفه ای سر و کار دارد.

نمایندگان عزیز با وجود اینکه تعداد نمایندگانی که موفق به اخذ کد نمایندگی بیمه شده اند زیاد است ولی خبر خوب اینکه تنها ۱۰ درصد این عزیزان در این حرفه به صورت حرفه‌ای مشغول به کارند .

پس فرصت خوبی پیش روی شماست تا به سراغ این بازار بکر و پرسود بروید و درآمد های بالا کسب کنید ؛ این را هم به خاطر بسپارید که نباید فرصت ها را از دست داد شاید چند سال دیگر وضعیت به این گونه نباشد پس وقت را تلف نکنید ما در کنار شما هستیم تا با آموزش اصول بیمه ای و مشاوره ای در این راه کمکتون کنیم .

در مطالب بعدی به سراغ اصناف مختلف خواهیم رفت و به شما خواهم گفت که در مواجهه با افراد شاغل در صنف های گوناگون چگونه صحبت کنید تا در نهایت موفق به فروش یک بیمه نامه با کیفیت شوید .

 

موفق و پیروز باشید

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

افراد آنلاین

ما 26 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد