نگاهی هوشمندانه به طرح بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد ...

نویسنده : حمید قاسمی پویا مدیر آموزش در شبکه فروش بیمه عمر پاسارگاد

 

نگاهی هوشمندانه به طرح بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

چرا شما به بیمه عمروتامین آتیه پاسارگاد نیاز دارید ؟

بیمه عمروتامین آتیه پاسارگاد بر خلاف آنچه در ذهن تداعی می کند بیمه زندگی است . زندگی شیرین و پر از خوبی ها و دوست داشتنی ها است ، ولی زندگی جاودانه نیست. فلسفه حیات و مفهوم واقعی زندگی، بودن و نبودن، شادی و غم، خوشی و ناخوشی، پیوستن و گسستن است . افراد دور اندیش باید در روزهای خوش زندگی به فكر روزهای سخت آینده باشند. بیمه عمرو تامین آتیه پاسارگاد پس اندازی است كه بهترین مزایا را برای حال و آینده شما فراهم می آورد.

شما با هر سن و سالی كه باشید و درهر شغلی مشغول هستید ضروریست كه در مورد بیمه عمروتامین آتیه پاسارگاد اطلاعات کامل را داشته باشید و به موقع یكی از انواع آن را برای خود و خانواده انتخاب نمائید. شما هر چه در این مورد بیشتر بدانید زندگی خود و آینده اعضاء خانواده را بهتر و روشن تر ترسیم می کنید .

بیمه عمر و تشکیل سرمایه چیست؟

بیمه عمر و سرمایه گذاری به جهت ایجاد یک برنامه سرمایه گذاری بلند مدت سیستماتیک یکی از پرطرفدار ترین و مهم ترین بیمه های عمر در جهان است که روز به روز طرفداران بیشتری را در اکثر کشورها به خود جلب می نماید. در این طرح بیمه شده با پرداخت مبلغی ( میزان مبلغ اختیاری میباشد ) تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه از پوششهای بیمه عمر نیز برخوردارخواهند شد.

شما نیز می توانید بخشی ازدرآمد ماهیانه خود را که صرف هزینه های غیر ضروری می کنید به بیمه عمر و پس انداز اختصاص دهید و این پس انداز به صورت منظم و سیستماتیک برای شما سرمایه گذاری می شود. مهمتر اینکه اگر بیمه شده دچارحادثه و اتفاق ناگواری مثل فوت، نقص عضو ، ازکار افتادگی و یا بیماری های خاص شود، بیمه پاسارگاد حامی شما خواهد بود و بدون آنکه مبلغ سرمایه گذاری شده شما و سود آن خللی ایجاد شود مبلغی هم به عنوان پوشش بیمه ای به بیمه شده پرداخت می شود تا مشکلات مالی را پوشش دهد .

بیمه پاسارگاد حق بیمه‌های پرداختی را با اختصاص سود مشارکت درمنافع در اندوخته‌های شما انباشته می نماید. این اندوخته، در سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه‌ها و سودهای آنها، افزایش میابد و پس‌اندازی مطمئن برای رفع نیازها و برنامه‌های آینده شما خواهد بود . طرح بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد بیمه نامه ای با صندوق پس انداز و پوشش های بیمه ای می باشد ، شما با توجه به میزان درآمد خود و شرایط اقتصادی خود تصمیم می گیرید در سال چه میزان پس انداز داشته باشید .

با آرزوی سلامتی شما

مدیر آموزش بیمه همروتامین آتیه پاسارگاد

حمیدقاسمی پویا

مقالات منتشر شده توسط حمید قاسمی پویا :

 


 
 

افراد آنلاین

ما 43 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد