5 نکته مهم بیمه برای بزرگسالان

بزرگسالی ) فعل( ، بنا به تعریفی یعنی ، رفتار کردن مانند یک بزرگسال یا درگیر شدن در فعالیت‌هایی که معمولاً با بزرگسالی مرتبط است ، کارهایی که اغلب مسئولیت می شوند و یا خسته کننده هستند .

اگر شما یک بزرگسال هستید ، این تعریف را به خوبی می دانید. شما به سنی رسیده اید که ممکن است وام دانشجویی بگیرید ، مکانی برای زندگی بخرید یا اجاره کنید ، بچه دار شوید و البته در نهایت بیمه بخرید . این رویدادهای مهم زندگی برای بزرگسال ها ، داشتن یک شبکه حمایت مالی من را بسیار مهم می کند، و این دقیقاً همان چیزی است که بیمه را تعریف می کند :   ( یک شبکه امنیتی مالی ) .

متاسفانه دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود مردم از همه نسل ها از خرید بیمه اجتناب کنند . بیمه عمر ، اغلب به عنوان یک سرمایه گذاری بزرگ در نظر گرفته می شود، بله ، کاملا درست است . بیمه یک سرمایه گذاری بزرگ است ، اما این لزوماً به این معنی نیست که سرمایه گذاری گرانی است. در واقع هزینه بیمه ، به احتمال قوی، بسیار کمتر از آن چیزی است که فکر می کنید. برای مثال، طبق گفته انجمن ملی کمیسیون‌های بیمه (NAIC)، بزرگسالان آمریکا ، هزینه احتمالی بیمه را بیش از 5 برابر مقدار واقعی پیش بینی کرده اند .

همچنین، شرایط پیچیده قرارداد بیمه، می‌تواند پروسه بیمه شدن را به یک تجربه گیج‌کننده تبدیل کند و درک موضوع ممکن است کمی دشوار باشد. ولی اجازه ندهید سردرگمی اولیه یا تصورات قبلی شما را ازهدفتان ( بیمه شدن ) دور کند. بالاخره تو یک بزرگسال هستی! نسل شما چالش‌های بسیاری رو پشت سر گذاشته و همیشه موفق و پیروز بوده ... !

بیمه محافظت مالی ضروری برای آینده شما را فراهم می کند، بنابراین اکنون زمان آن است که «بزرگسالی» را بصورت واقعی شروع کنید و اولین قدم را بردارید.

در اینجا پنج نکته برای خرید بیمه وجود دارد :

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد1 - هوشمندانه بیمه بخرید .

هنگامی که به دنبال بیمه هستید، اولویت شماره 1 شما باید یافتن پوشش های مناسب باشد. قیمت خیلی مهم است ، اما ابتدا باید نوع پوشش های مورد نیاز خود را شناسایی و تعیین کنید . سپس می‌توانید این پوشش ها را در بودجه خود بگنجانید و تعیین کنید کدام شرکت می‌تواند جامع‌ترین بیمه نامه را برای شرایط شما صادر کند . ممکن است وسوسه شوید که بیمه ی ارزان با کمترین قیمت را انتخاب کنید ، اما اگر پوشش کافی ( یا پوشش های مناسب ) نداشته باشید ، وقتی نوبت به استفاده از مزایای بیمه نامه برسد، قطعا سود مالی کمتری خواهید دید.

2 - به دنبال تخفیف باشید .

هنگامی که پوشش های بیمه ای مورد نیاز خود را ارزیابی کردید، بودجه خود را در نظر بگیرید و راه هایی برای پس انداز بیابید. از نماینده بیمه خود بپرسید که آیا تخفیفی در پوشش شما وجود دارد . اغلب ، اپراتورها برای مواردی مانند پرداخت کامل اقساط بیمه نامه ، عدم تصادف رانندگی و ... تخفیف ارائه می دهند . همچنین می‌توانید با سیاست‌های متعدد ، مانند خرید بیمه عمر و بیمه خودرو از یک شرکت بیمه ای ( مانند شرکت بیمه پاسارگاد) ، در پول خود صرفه‌جویی کنید و تخفیف بگیرید .

3 نیاز های فرعی را درنظر بگیرید .

یک بیمه نامه متوسط ، نیازهای اولیه را پوشش می‌دهد ، اما ممکن است برای رفع نیازهای منحصر به فرد خود ، نیاز به پوشش اضافی داشته باشید . به عنوان مثال ، شما ممکن است اقلامی مانند لوازم الکترونیکی یا یک قطعه جواهرات زیبا داشته باشید که جایگزین کردن آنها از نظر مالی دشوار باشد، ممکن است بخواهید پوشش بیشتری برای این موارد اضافه کنید.

4 - بیمه عمر بخرید ، شما خیلی جوان نیستید .

بیمه عمر ضروری است ، مهم نیست چقدر جوان یا پیر هستید. و برای بزرگسالان ، خرید بیمه عمر در حال حاضر ممکن است یک حرکت هوشمندانه باشد ، زیرا خرید بیمه نامه عمر در زمانی که جوان و سالم هستید ارزان تر است. این نوع بیمه می تواند به خانواده شما کمک کند تا در صورت فوت شما هزینه های غیرمنتظره ، از جمله بدهی وام دانشجویی یا وام مسکن ، علاوه بر هزینه های پایان عمر پوشش داده شوند .
اگر بچه دارید ، یک بیمه نامه عمر می تواند هزینه های تحصیل یا مراقبت از کودک را نیز پشتیبانی کند
.
علاوه بر این ، هر بزرگسال باید پوشش از کار افتادگی را در نظر بگیرد ، که به شما کمک می کند در صورت وقوع حادثه و ناتوانی در کار ، از نظر مالی سرپا بمانید
.

5 مشاوره رایگان با نمایدگان پاسارگاد 24

یک نماینده بیمه عمر متخصص ، یک منبع بسیار مفید و ضروری در هنگام خرید بیمه عمر است . به خصوص اگر این اولین بار است که شما بیمه عمر می خرید یک نماینده بیمه پاسارگاد می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که بهترین پوشش بیمه ای را با بهترین قیمت دریافت می کنید. شما همچنین از دانش بیمه ای مشاورین وبسایت پاسارگاد24 بهره مند خواهید شد.
آنها می دانند که چگونه گزینه ها را برای شما مطرح کنند و در واقع توضیح دهند که هر بیمه نامه شامل چه مواردی است
.مشاورین پاسارگاد24 اطمینان حاصل می کنند که تمام دارایی های شما تحت پوشش خواهد بود ، همچنین به شما کمک می کنند تا تخفیف ها یا راه های دیگر پس انداز را پیدا کنید ، و در هزینه های خود صرفه جویی کنید .

با یکی از مشاورین ما صحبت کنید و از همین امروز شروع به محافظت از امور مالی خود کنید .

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

افراد آنلاین

ما 289 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد